Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Quaresma'dan Büyük İncelik! - Son Dakika

Quaresma'dan Büyük İncelik!

Ligin 14.haftasındaki Manisaspor karşılaşmasında sakatlanana kadar sergilediği performans ve takımına kazandırdığı kritik puanlarla Beşiktaş'ta taraftarın sevgilisi haline gelen Ricardo Quaresma, yaptığı bir jestle yönetimin de kalbini kazandı.

Quaresma\'dan Büyük İncelik!
01.01.2012 - 09:35,

Ligin 14. haftasındaki Manisaspor karşılaşmasında sakatlanana kadar sergilediği performans ve takımına kazandırdığı kritik puanlarla Beşiktaş'ta taraftarın sevgilisi haline gelen Ricardo Quaresma, yaptığı bir jestle yönetimin de kalbini kazandı. İçeride yaklaşık 4 aylık alacağı olmasına rağmen hiçbir talepte bulunmayan Portekizli futbolcunun, kendisinden bu konuda biraz daha süre isteyen siyah-beyazlı yöneticilere, "Şu an bütün Avrupa'da ciddi bir ekonomik kriz var. Bunun bizim kulübümüzü de etkilemesi çok normal. Benim için sorun değil. Bu kulüpte paramın kalmayacağını çok iyi biliyorum. Nasıl olsa ödersiniz" diyerek 1.5 milyon Euro'yu bulan alacağını sorun etmediği öğrenildi.

GEÇ DÖNDÜĞÜ İÇİN CEZA ALMAYACAK...

Beşiktaş'ta çok mutlu olduğunu söyleyerek 4 aylık gecikmeyi problem haline getirmeyen Quaresma, FIFA'ya başvuruda bulunma hakkına sahip. Parasının zamanında ödenmemesi halinde sözleşmesini feshetme hakkı bulunan Q7'nin bu ihtimali değerlendirmemesi ve yapıcı tavır sergilemesi teknik kadro ve yönetimde büyük takdir topladı. Ülkesinden zamanında dönmeyen Portekizli yıldıza bu yüzden ceza verilmeyecek.

Kaynak: Sporx.com
YORUMLAR

Son Dakika Spor Quaresma'dan Büyük İncelik! - Son Dakika


Advertisement