Rusya'nın Eurobasket 2015 Aday Kadrosu Belli Oldu - Son Dakika
Spor

Rusya'nın Eurobasket 2015 Aday Kadrosu Belli Oldu

Rusya\'nın Eurobasket 2015 Aday Kadrosu Belli Oldu

Rusya Basketbol Federasyonu ve koç Evgeny Pashutin, EuroBasket 2015 için bir ön kadro açıkladı.

06.03.2015 18:09

EuroBasket 2015’te A Grubu’nda yer alan Rusya turnuva için bir aday kadro açıkladı. Aday kadroda Cleveland Cavaliers’tan Timofey Mozgov, New York Knicks’ten Alexey Shved ve Brooklyn Nets’ten Sergey Karasev dikkat çeken ilk isimler olarak göze çarpıyor.

Rusya Basketbol Federasyonu Direktörü Dimitry Domai “Sezonun geri kalanında oyuncular umarım sakatlık geçirmez. Sezon bitiminde Eurobasket 2015 ile ilgili daha net konuşabiliriz. Kirilenko ile bir görüşme yaptık. Ama bu geri döneceği anlamına gelmiyor” diye konuştu.

İşte Rusya’nın 43 kişilik aday kadrosu;

Dmitrii Kulagin, Egor Vyaltsev, Anton Ponkrashov, Dmitry Khvostov, Artem Vikhrov, Ivan Strebkov, Mikhail Kulagin, Artem Komolov, Maxim Grigoryev, Vitaly Fridzon, Evgeny Voronov, Sergey Bykov, Aleksey Shved, Sergey Karasev, Alexander Korchagin, Viktor Zaryazhko, Alexandr Zakharov, Maxim Kolyushkin, Maksim Sakharov, Denis Zakharov, Maksim Pylaev, Nikita Kurbanov, Sergey Monya, Alexander Martynov, Alexander Gankevich, Andrey Vorontsevich, Pavel Korobkov, Semen Antonov, Andrey Zubkov, Pavel Antipov, Pavel Spiridonov, Evgeny Valiev, Anton Pushkov, Evgenii Fidii, Aleksandr Gudumak, Stanislav Ilnitskiy, Sasha Kaun, Dmitry Sokolov, Timofey Mozgov, Ruslan Pateev, Artem Klimenko, Andrey Desyatnikov, Alexey Zhukanenko.

Benzer haberler için Ajans Basketbol

Kaynak: EuroSport.com

Son Dakika Spor Rusya'nın Eurobasket 2015 Aday Kadrosu Belli Oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement