Selahattin Şahin, Singen'de Ringe Çıkacak - Son Dakika

Selahattin Şahin, Singen'de Ringe Çıkacak

30.10.2015 11:04
Selahattin Şahin, Singen'de Ringe Çıkacak

Bodensee-Gym Taiboks kulübünde dövüşen sporcumuz Selahattin Şahin, 7 Kasım gecesi Baden-Württemberg eyaletinin Singen kentinde düzenlenecek olan galada ringe çıkacak.

Bodensee-Gym Taiboks kulübünde dövüşen sporcumuz Selahattin Şahin, 7 Kasım gecesi Baden-Württemberg eyaletinin Singen kentinde düzenlenecek olan galada ringe çıkacak.

Bugüne kadar birçok başarılara imza atmış olan boksör yoğun antrenman temposunun sonuna doğru yaklaşırken, maç gününü beklemeye koyulacak. Aynı gecede başarılı dövüşçü Sinan Çoban da maç yapacak. Sporcularımızın antrenörü Roman Caravic, şu ana kadar her şeyin yolunda gittiğini belirterek, "Mükemmel bir antrenman dönemini geride bıraktık. Hedefimiz önümüzdeki maçları kazanarak şampiyonluklara ulaşmaktır" dedi.

Singen kentinde Thaiboxclub Singen tarafından düzenlenen galanın bu yıl ikincisi gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl salonu dolduran seyircilerin bir kısmı salona sığmayınca geriye dönmek zorunda kalmışlardı. Bu yıl bir dünya ve bir de Avrupa şampiyonluk kemeri için maçlar yapılacak. Galanın organizatörü ve Avrupa'nın en iyi antrenörleri arasında yer alan Türk dostu olarak bilinen Ralf Hasenohr, bu önemli galada Türk sporcuları görmekten büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek, "Benim okulumda da çok sayıda Türk sporcu var ve gerçekten büyük başarılar gösteriyorlar. Bunlar arasında Dilara Yıldız, Dünya ve Avrupa şampiyonluklarının yanı sıra birçok şampiyonluğa imza attı. Selahattin Şahin de geleceğin sporcuları arasında gördüğüm bir isim ve galamda ringe çıkmasından büyük bir memnuniyet duyuyorum. Geçtiğimiz yıl Vincent Foschiani'nin yapmış olduğu dünya şampiyonluk maçı mükemmel olmuş ve izleyicilere keyifli bir seyir sunmuştu. Özellikle de Saskia D'Effremo'nun mücadelesi yılın mücadelesi olarak tarihe geçmişti. Bu yıl da harika maçlarla galaya katılanları büyülemeyi planlıyoruz" şeklinde konuştu. - FRIEDRICHSHAFEN

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Selahattin Şahin, Singen'de Ringe Çıkacak - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement