Hull City'de Shota Arveladze dönemi bitti! - Son Dakika

Hull City'de Shota Arveladze dönemi bitti!

30.09.2022 16:05

Acun Ilıcalı'nın takımı Hull City, deneyimli teknik direktör Shota Arveladze ile yollarını ayırdı. İngiliz ekibinde 30 resmi maça çıkan Shota 9 galibiyet, 6 beraberlik ve 15 mağlubiyet alarak büyük hayal kırıklığı yarattı. Hocanın ayrılığı sonrası açıklamalar yapan Acun Ilıcalı, "Milli arada Shota ile takımın durumu ve geleceği hakkında bir dizi toplantı yaptık. Bu toplantılar devam ettikçe görüşlerimizin uyuşmadığını anladık. Bu yüzden yolları ayırma kararı aldık." dedi.

Acun Ilıcalı'nın Championship ekibi Hull City'i satın aldıktan sonra takımın başına getirdiği Shota Arveladze, görevde 30 maç kalabildi.

HULL CITY DÜŞME HATTINA YAKLAŞTI

Hull City'den yapılan açıklamada, teknik direktör Shota Arveladze ile yolların ayrıldığı resmen açıklandı. Deneyimli hoca ile sezona iyi bir başlangıç yapan İngiliz ekibi, son 4 maçta mağlup olarak, düşme hattının 1 puan üzerine kadar geriledi.

"ODAK NOKTAMIZ EN İYİ TEKNİK DİREKTÖRÜ BULMAK"

Ayrılığa ilişkin açıklama yapan Acun Ilıcalı, "Milli arada Shota ile takımın durumu ve geleceği hakkında bir dizi toplantı yaptık. Bu toplantılar devam ettikçe görüşlerimizin uyuşmadığını anladık. Bu yüzden yolları ayırma kararı aldık. Odak noktamız şimdi Andy ve ekibini desteklemek, bu kulübü ileri götürmek için mümkün olan en iyi teknik direktörü bulmak." ifadelerini kullandı.

Hull City'de Shota Arveladze dönemi bitti!

HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI

İngiliz ekibinin başında 30 resmi maça çıkan teknik direktör Shota Arveladze 9 galibiyet, 6 beraberlik ve 15 mağlubiyet alarak büyük hayal kırıklığı yaşattı.

YORUMLAR
500
Hull City yüzlerce taraftarıyla Antalya'ya geldi Hull City yüzlerce taraftarıyla Antalya'ya geldi Acun Ilıcalı, 320 Hull City taraftarına Türkiye tatili hediye etti Acun Ilıcalı, 320 Hull City taraftarına Türkiye tatili hediye etti İtalya'ya gideceği iddia ediliyordu! Ozan Tufan hakkında net açıklama geldi İtalya'ya gideceği iddia ediliyordu! Ozan Tufan hakkında net açıklama geldi

Son Dakika Spor Hull City'de Shota Arveladze dönemi bitti! - Son Dakika


Advertisement