Son şampiyon Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye yıldız göndermesi! - Son Dakika

Son şampiyon Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye yıldız göndermesi!

07.07.2022 10:50

Fenerbahçe'nin 5 yıldızlı arma paylaşımı sosyal medyada gündem olmuştu. Bu konu hakkında çok sayıda yorum yapılırken, son şampiyon Trabzonspor, çok konuşulan bir paylaşım yaptı. Trabzonspor, "Armamızdaki şanlı yıldızımızı kontrol ettik, hâlâ yerinde" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla çok kısa sürede gündem oldu. Paylaşılan gönderiye beğeni ve yorum yağdı. Fenerbahçe'nin 5 yıldız paylaşımına atıfta bulunan Trabzonspor, "Taraftarlarımızdan gelen yoğun sorular üzerine bilgilendirme: Armamızdaki şanlı yıldızımızı kontrol ettik, hâlâ yerinde. Merak etmeyin, içiniz ferah olsun şampiyon takımın taraftarı" ifadelerini kullandı.

Sosyal medya bu paylaşımla sallandı! Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye yıldız göndermesi

FENERBAHÇE'NİN PAYLAŞIMI GÜNDEM OLMUŞTU

Fenerbahçe resmi hesabından yaptığı açıklamada, "Kulübümüz, bu sezon itibariyle Türkiye Futbol Federasyonu'nun kurulduğu 1923 yılından bugüne kadar uzanan 100 yıllık sürede kazandığı 28 Türkiye Şampiyonluğu'nun karşılığı olan beş yıldızlı logo kullanımını hayata geçirmiştir. Değerli paydaşlarımız olan tüm basın yayın kurum ve kuruluşlarından, Kulübümüzün bu kararına hassasiyetle yaklaşmalarını; armamızı mecralarında aşağıda yer alan şekliyle kullanmalarını rica ediyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

YORUMLAR (1)
500
Galatasaray'ın transferleri ezeli rakip taraftarlarını sinirlendirdi! Sosyal medya etiketleri gündem oldu Galatasaray'ın transferleri ezeli rakip taraftarlarını sinirlendirdi! Sosyal medya etiketleri gündem oldu Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı, kaleci Göknur Güleryüz'ü transfer etti Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı, kaleci Göknur Güleryüz'ü transfer etti Süper Lig takımlarının yeni sezon gelirleri ortaya çıktı! Kazançlar 4 büyükleri tatmin etmeyecek Süper Lig takımlarının yeni sezon gelirleri ortaya çıktı! Kazançlar 4 büyükleri tatmin etmeyecek

Son Dakika Spor Son şampiyon Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye yıldız göndermesi! - Son Dakika


Advertisement