Arda Güler'den büyük başarı! Messi, Ronaldo, Neymar ve Mbappe bile bu skora ulaşamadı - Son Dakika

Arda Güler'den büyük başarı! Messi, Ronaldo, Neymar ve Mbappe bile bu skora ulaşamadı

16.08.2022 22:32

Süper Lig'in 2. haftasında Kasımpaşa'yı 6-0 mağlup eden Fenerbahçe'de Arda Güler attığı 2 golle maça damga vurmuştu. 18 yaşındaki genç yıldız, kulüp kariyerindeki ilk 20 maç baz alındığında gol ve asist sayısı olarak büyük bir başarıya imza attı. 5 gol ve 5 asist sayısına ulaşan Arda Güler, dünyaca ünlü futbolcular Messi, Ronaldo, Mbappe ve Neymar'ı ilk 20 maçlarına bakıldığında geride bıraktı.

Fenerbahçe'nin 17 yaşındaki yıldızı Arda Güler, müthiş performansıyla Süper Lig'e damga vurmaya devam ediyor. Genç futbolcunun ilk 20 kulüp takımı maçına bakıldığında, dünyaca ünlü futbolcuları geride bıraktığı görüldü.

ARDA GÜLER, DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZLARI SOLLADI

Arda Güler, Fenerbahçe'deki ilk 20 maçında 5 gol ve 5 asistlik skor katkısı üretti. Dünya futbolunun süperstarları ise kariyerlerinin başlarında kendi kulüplerinde oynadığı ilk 20 maçta bu istatistiğin çok uzağında kaldı.

Dünyaca ünlü futbolcuların kulüplerindeki ilk 20 maç performansı şöyle:

YORUMLAR (2)
  • süleyman hakan gökşen: bu şekilde yazarak çocuğu kötü yönlendiriyorsunuz, daha çok genç, kıyasladığınız futbolcular dünya yıldızı, arda ile nasıl kıyaslarsınız? geçmişte bjk da muhammed isminde barcelona'nın yetiştirmek üzere istediği bir oyuncu vardı, ne oldu? nerede? arda yetenekli ama daha çok yol alması gerekiyor, kaybetmeyelim... Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Spor Arda Güler'den büyük başarı! Messi, Ronaldo, Neymar ve Mbappe bile bu skora ulaşamadı - Son Dakika


Advertisement