Sırp golcüden skandal sevinç! Takım arkadaşının eşiyle birlikte olduğu öne sürülmüştü - Son Dakika

Sırp golcüden skandal sevinç! Takım arkadaşının eşiyle birlikte olduğu öne sürülmüştü

02.12.2022 23:35

Takım arkadaşı Rajkovic'in eşiyle birlikte olduğu öne sürülen Dusan Vlahovic, İsviçre'ye attığı golden sonra bir skandala imza attı. Cinsel organını tutarak sevinen Vlahovic, futbolseverlerin tepkisini topladı.

Sırbistan Milli Takımı'nda yaşanan skandal iddiaya futbolculardan yanıt geldi. Sırbistan'ın golcüsü Dusan Vlahovic, takım arkadaşı Rajkovic'in eşi Ana Cakic'le ilişki yaşadığı iddia edilmişti.

Takım arkadaşının eşiyle birlikte olduğu iddia edilmişti! Sırp golcüden cinsel organıyla skandal sevinç

ÖNCE 'SUS' İŞARETİ

Vlahovic attığı golden sonra kameralara 'Sus' işareti yaptı. Ardından eliyle cinsel organıyla hamle yapan Vlahovic, herkesi şoka uğrattı. Vlahovic'in bu hareketi büyük tepki çekti.

Takım arkadaşının eşiyle birlikte olduğu iddia edilmişti! Sırp golcüden cinsel organıyla skandal sevinç
YORUMLAR
500
Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic: 'Sırbistan NATO'ya girmek istemiyor' Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic: 'Sırbistan NATO'ya girmek istemiyor' Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic: 'Sırbistan NATO'ya girmek istemiyor' Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic: 'Sırbistan NATO'ya girmek istemiyor' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Kosova ile Sırbistan arasındaki diyaloğu destekliyor, tarafların barışçıl ve yapıcı yaklaşımlar sergilemesini bekliyoruz.' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Kosova ile Sırbistan arasındaki diyaloğu destekliyor, tarafların barışçıl ve yapıcı yaklaşımlar sergilemesini bekliyoruz.'

Son Dakika Spor Sırp golcüden skandal sevinç! Takım arkadaşının eşiyle birlikte olduğu öne sürülmüştü - Son Dakika


Advertisement