Tecrübeli yorumcu Hıncal Uluç'tan çarpıcı tespit: Fenerbahçe, Ronaldo'yu alabilirdi - Son Dakika

Tecrübeli yorumcu Hıncal Uluç'tan çarpıcı tespit: Fenerbahçe, Ronaldo'yu alabilirdi

18.02.2022 23:31

Tecrübeli gazeteci Hıncal Uluç'tan, Fenerbahçe'yle ilgili ilginç yorumlar geldi. Uluç, Ferdi Kadıoğlu'nun performansını övüp, "8+3 değil 3+8 olsaydı yabancı kuralı Fenerbahçe, Ronaldo'yu alabilirdi" ifadelerini kullandı.

A Spor yorumcusu usta gazeteci Hıncal Uluç, Fenerbahçe'yle ilgili çarpıcı tespitlerde bulundu. Yabancı kuralının 8+3 değil de 3+8 olarak uygulamaya koyulmuş olması halinde sarı-lacivertlilerin kadrosunda Ronaldo'nun olabileceğini belirtti.

"ALİ KOÇ'UN VERDİĞİ PARALARA BAKIN"

Hıncal Uluç yaptığı değerlendirmede, "8+3 sayesinde takıma girme şansını bulan Ferdi, karşı kanattaki bekin ve sağ açığın toplamından daha fazla iş yapıyorsa demiyor musunuz, 'Keşke 8+3 değil de 3+8 olsaydı' diye. 3+8 olsaydı.. verilen paralara bakın! Abartmıyorum 3 yabancıyla bağlı olan Fenerbahçe, Ronaldo'yu alabilirdi. Ali Koç'un verdiği paralara bakın! Ronaldo'nun fiyatına bakın. Fenerbahçe, Ronaldo'yu alsaydı Fenerium kaç tane Ronaldo forması satardı? Ben alırdım en başta." dedi.

YORUMLAR (1)
  • Ali Kublay: Bu adam ya bunadı yada yediği içtiği bir şey dokundu Allah sihat versin ne diyeyim benimde 2010 woswagenim olmasaydı 0 nassarati alırdım demek gibi birsey Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500
Vitor Pereira, 'Görevden alınmaktan korkuyor musun?' sorusunu duyunca küplere bindi: Bankada ne kadar param olduğunu biliyor musun? Vitor Pereira, 'Görevden alınmaktan korkuyor musun?' sorusunu duyunca küplere bindi: Bankada ne kadar param olduğunu biliyor musun? Fener Rum Patriği Bartholomeos Sümela'daki ayin için Trabzon'a geldi Fener Rum Patriği Bartholomeos Sümela'daki ayin için Trabzon'a geldi Alfons Groenendijk: 'Oynanan futboldan memnun değilim' Alfons Groenendijk: 'Oynanan futboldan memnun değilim'

Son Dakika Spor Tecrübeli yorumcu Hıncal Uluç'tan çarpıcı tespit: Fenerbahçe, Ronaldo'yu alabilirdi - Son Dakika


Advertisement