"The Marmara Bayk Cup" Yelkenli Yat Yarışları - Son Dakika

"The Marmara Bayk Cup" Yelkenli Yat Yarışları

05.05.2012 16:45
"The Marmara Bayk Cup" Yelkenli Yat Yarışları

Bodrum'da düzenlenen "The Marmara BAYK Cup" yelkenli yat yarışlarının 6'ncı ayağı başladı.

Bodrum'da düzenlenen "The Marmara BAYK Cup" yelkenli yat yarışlarının 6'ncı ayağı başladı.

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) tarafından gerçekleştirilen ve iki gün sürecek yarışlara, "gezi" ve "yarış" sınıflarında Rusya ile Türkiye'nin bir çok bölgesinden 44 yelkenli yat ile yaklaşık 400 yatçı katıldı.

Startı Bodrum açıklarında verilen yarış, renkli görüntülere sahne oldu. Start sırasında "Exit" ve "Mita" isimli iki tekne çarpıştı. Teknelerin zarar görmediği kazanın ardından "Exit" adlı tekne yarışa yeniden başlamak zorunda kaldı. Bodrum Adaboğazı mevkisinin geçilişi sırasında ise balon yelkenlerini açan tekneler, rüzgarın da etkisiyle daha da hızlandı.

İlk gün sonuçlarının hakem heyetinin yapacağı değerlendirme sonunda yarın açıklanacağı belirtildi.

"The Marmara BAYK Cup" yelkenli yat yarışları yarın da devam edecek.

- MUĞLA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Erdoğan ile Esad arasında bir görüşme olacak mı? Moskova'dan merak uyandıran soruya cevap geldi Erdoğan ile Esad arasında bir görüşme olacak mı? Moskova'dan merak uyandıran soruya cevap geldi Ukrayna, Türkiye'deki kira ve konut fiyatındaki artışta rakam vererek Rusya'yı işaret etti Ukrayna, Türkiye'deki kira ve konut fiyatındaki artışta rakam vererek Rusya'yı işaret etti Fransız basını yazdı: Türkiye-Suriye sınırına yakın noktalara askeri destek gönderen Rusya, İran ile birlikte Türkiye'ye karşı konum aldı Fransız basını yazdı: Türkiye-Suriye sınırına yakın noktalara askeri destek gönderen Rusya, İran ile birlikte Türkiye'ye karşı konum aldı

Son Dakika Spor 'The Marmara Bayk Cup' Yelkenli Yat Yarışları - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement