Ünlü sunucu Ertem Şener, Beyaz TV'den istifa etti - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Ünlü sunucu Ertem Şener, Beyaz TV'den istifa etti

03.10.2020 00:47

Beyaz TV Spor Müdürü görevini 9 yıldır sürdüren aynı zamanda Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarını sunan Ertem Şener, görevinden ayrıldı.

Spor medyasında bir dönem sona erdi. 9 yıldır Beyaz TV Spor Müdürü görevini yürüten ve Beyaz Futbol ile Derin Futbol programlarının sunuculuğunu yapan Ertem Şener, görevini bıraktı.

Şener, Beyaz Futbol ve Derin Futbol'da Sinan Engin, Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı, Abdulkerim Durmaz ile program yapıyordu.

Deneyimli televizyoncu, hem spor müdürlüğü görevinden istifa etti hem de hazırlayıp sunduğu programları bıraktığını açıkladı. Ertem Şener, Beyaz TV'deki odasını toplayarak kanaldan ayrıldı.

Ünlü sunucu Ertem Şener, Beyaz TV'den istifa etti

"KENDİ İSTEĞİMLE YOLLARIMI AYIRDIM"

Sosyal medya hesabı üzerinden konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Şener, "Kamuoyuna açıklamam; Gördüğüm lüzum üzerine Beyaz Tv ile bugün "KENDİ İSTEĞİMLE" yollarımı ayırdım. Beyaz Futbol ve Derin Futbol'a bundan sonraki yayın hayatında başarılar dilerim. Sn. Osman Gökçek'e 9 yıldır gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkürlerimi borç bilirim" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (12)
  • unal: şükür doğru yolu bulmuş Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
  • tc: sadece adı beyaz olan tv de çok bile kaldı.yalaka tv Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • Ozi: Hesabim heklenmis der aksama programda olur Cevap Yaz 7 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Spor Ünlü sunucu Ertem Şener, Beyaz TV'den istifa etti - Son Dakika


Advertisement