Vitor Pereira, Kim Min-Jae'yi yanında götürüyor - Son Dakika

Vitor Pereira, Kim Min-Jae'yi yanında götürüyor

25.01.2022 10:49

Fenerbahçe'nin yolları ayırdığı Portekizli Vitor Pereira, İngiliz ekibi Everton'ın başına geçiyor. Pereira koltuğu oturduğu an, Fenerbahçe'ye getirdiği Kim Min-Jae'yi takımına kazandıracak.

Fenerbahçe'de sezon başında göreve getirilen Portekizli teknik adam Vitor Pereira'nın aralık ayında görevine son verilmişti. Portekizli hoca bir aylık boşluğun ardından İngiliz ekibi Everton'ın başına geçiyor.

Taraftarın izleyemeye doyamamıştı! Vitor Pereira, Kim Min-Jae'yi yanında götürüyor

SERBESTLİK TANIYACAK

Ada basınında çıkan haberlerde; yapılanmayı Vitor Pereira'ya emanet etmek isteyen Everton'ın sahibi Fardah Moshiri, Portekizli hocaya transferde konfor alanı yaratacak. Önceliği savunma olan Pereira'nın da en güvendiği futbolcu Fenerbahçe'ye kazandırdığı Kim Min-Jae.

Taraftar izlemeye doyamamıştı! Vitor Pereira, Kim Min-Jae'yi yanında götürüyor

İTALYAN İZLİYOR

İngiltere'de çıkan haberlerde Fenerbahçe'nin İngiliz kulüplere Kim için 20 milyon sterlin fiyat biçtiği yazılmıştı. Güney Koreli savunmacı için İtalyan kulüpleri de devrede. Ancak Vitor Pereira'nın da en güvendiği öğrencisi Kim için 20 milyon sterlin ödemeye gücü var. Kim Min-Jae'nin tercihini hangi ligden yana kullanacağı merak konusu oldu.

YORUMLAR
500
CEV Şampiyonlar Ligi'nde şampiyonluğa ulaşan VakıfBank, 5.kez Avrupa'nın en büyüğü oldu CEV Şampiyonlar Ligi'nde şampiyonluğa ulaşan VakıfBank, 5.kez Avrupa'nın en büyüğü oldu Bursaspor'un Fenerbahçe'den kiraladığı Uğur Kaan Yıldız takıma veda etti Bursaspor'un Fenerbahçe'den kiraladığı Uğur Kaan Yıldız takıma veda etti Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki muhtemel rakipleri netleşti Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki muhtemel rakipleri netleşti

Son Dakika Spor Vitor Pereira, Kim Min-Jae'yi yanında götürüyor - Son Dakika


Advertisement