Voleybol: Efeler Ligi - Son Dakika

Voleybol: Efeler Ligi

Voleybol: Efeler Ligi
Son Güncelleme: 12.11.2017 18:39

Salon: TVF BaşkentHakemler: Erhan Alparslan,Ziraat Bankası: Koray Şahin, Vefa Yılmaz, Cacic, Vahit Emre Savaş, Konarski, Enes Atlı (Volkan Döne, Sabit Karaağaç, Vefa Yılmaz, Yunus Emre Tayaz, Burhan Zorluer )Beşiktaş: İlker Alican Çakır, Ahmet Tümer, Mithat Uykan, Batuhan Avcı, Muhammet...

Salon: TVF Başkent

Hakemler: Erhan Alparslan,

Ziraat Bankası: Koray Şahin, Vefa Yılmaz, Cacic, Vahit Emre Savaş, Konarski, Enes Atlı ( Volkan Döne, Sabit Karaağaç, Vefa Yılmaz, Yunus Emre Tayaz, Burhan Zorluer )

Beşiktaş: İlker Alican Çakır, Ahmet Tümer, Mithat Uykan, Batuhan Avcı, Muhammet Arslan, Onur Soydan (Oğuzhan Altıntaş, Serhat Baş, Baran Yılmaz)

Setler: 25-14, 25-19, 25-20

Süre: 65 dakika (19, 24, 22)

Voleybol Efeler Ligi'nde Ziraat Bankası, sahasında Beşiktaş'ı 3-0 yendi.

Maça her iki takım da servis hatalarıyla başladı. Ziraat Bankası, Cacic ve Vahit Emre ile hücumda etkili olurken, Beşiktaş, savunmadaki hatalarından sayı kaybetti. İyi blok yapamayan rakibi karşısında sayı üretmekte zorlanmayan başkent ekibi, teknik molasını 12-6 önde geçtiği seti 25-14 aldı ve 1-0 öne geçti.

İkinci sette iyi manşet alamayan Beşiktaş, hücumda istediği performansı yakalayamadı. Ziraat Bankası, teknik molaya 12-6 önde girdi. Cacic, hem savunma hem de hücumda takımını sırtlarken, Enes Atlı ile Konarski de sayılarıyla başkent ekibine destek oldu. 2. set de 25-19 Ziraat Bankası'nın üstünlüğüyle geçildi: 2-0.

Beşiktaş, 3. sette daha çok blok-outlardan sayı kaybetti. Bu sette, kadrosunda daha çok genç oyuncularına yer veren Ziraat Bankası, teknik molayı 12-9 önde tamamladı. Beşiktaş maçın 2. bölümünde de toparlanamadı ve seti 25-20 alan Ziraat Bankası, maçtan 3-0 galip ayrıldı.

Kaynak: AA

Advertisement