Zeynep Demirel'in duygusal doğum günü mesajı eşi Volkan Demirel'i ağlattı - Son Dakika

Zeynep Demirel'in duygusal doğum günü mesajı eşi Volkan Demirel'i ağlattı

27.10.2021 13:52

Fenerbahçe'nin eski kalecisi ve antrenörü Volkan Demirel, bugün 40. yaşına girdi. Eşi Zeynep Demirel'in uzun ve duygusal mesajı, Volkan'ın gözlerini doldurdu. Volkan, "Valla ağlattın be Zeynep" paylaşımı yaptı.

Bugün 40. yaşını kutlayan Volkan Demirel, başta eşinden olmak üzere yakın çevresinden samimi mesajlar aldı. Volkan Demirel, eşinin paylaşımıyla gözyaşı döktüğünü ifade eden bir hikaye paylaştı.

İşte Zeynep Demirel'in Volkan'a notu:

"Klasik bir aşk hikayesi değildi, kimse çarpışmadı, düşen kitaplarımı toplamadın… Bir arkadaş ortamında ilk görüş, sosyal medyadan ekleme (aslında tam bir modern zaman aşk hikayesi sayılabilir bu noktada) uzun süre konuşmama, yaklaşık bir yıl sonra benim 18'den 19'a girdiğim günün bir gün öncesinde ilk buluşma… Şarkıda diyor ya "Beraber yürüdük biz bu yollarda" diye, biz beraber "büyüdük" bu yollarda.

Yaşayan bilir uzun mesafe ilişkisini, az çektirmedik birbirimize be hey gidi hey. Evleniyorum dediğim zaman Belçikalı arkadaşlarımın yüzündeki şaşkınlığı dün gibi hatırlarım… Ama vıcık vıcık aşk böcekleri olmadık biz hiç. Sen bana evlilik yıl dönümlerimizi unutuyorum diye söylenirsin, ben de hiç romantik değilsin diye sana. Sürekli didişiyoruz mesela. Aynı anda nasıl oluyor bilmiyorum fakat hayatımda beni en sinir eden ama çocuklarımdan sonra en sevdiğim insan kişisisin sen.

Zeynep Demirel'in duygusal mesajı eşi Volkan Demirel'i ağlattı

Ve sevgilim, biliyorsun seni en iyi ben tanırım. Doğallığını, vicdanını, hem çok sevilmeni hem hiç sevilmemeni sağlayan başarı hırsını, doğuştan var olan babalığını, beni çoğu zaman deli eden başına buyrukluğunu ama en çok o temiz kalbini… Birbirlerine ilk gündeki gibi aşık bir çift değiliz artık (bu noktada şair samimi olmayı seçti, yıllar geçse de birbirimize ilk gündeki gibi aşığız diyen çiftleri de pek samimi bulmuyor.) Ama biz seninle birbirine aşktan daha öte daha büyük bir sevgiyle bağlı birer anne babayız. Biz birbirimizin en katı eleştirmeni, biz birbirimizin en büyük destekçisiyiz. En sevgili dostum… Hayat ortağım… Eş olarak seçtiğim… 40'lar sana çok yakışacak. İyi ki doğdun ve iyi ki çocuklarımın babası oldun…"

Volkan Demirel'in cevabı:

Zeynep Demirel'in duygusal mesajı eşi Volkan Demirel'i ağlattı
Zeynep Demirel'in duygusal doğum günü mesajı eşi Volkan Demirel'i ağlattı

Son Dakika Spor Zeynep Demirel'in duygusal doğum günü mesajı eşi Volkan Demirel'i ağlattı - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

MasterChef yarışmacıları Dilara Başaran ve Sergen Özen hakkında bomba etkisi yaratan aşk iddiası 20:33 MasterChef yarışmacıları Dilara Başaran ve Sergen Özen hakkında bomba etkisi yaratan aşk iddiası Son Dakika: Türkiye'de 25 Kasım günü koronavirüs sebebiyle 222 kişi vefat etti, 24 bin 467 yeni vaka tespit edildi 20:26 Son Dakika: Türkiye'de 25 Kasım günü koronavirüs sebebiyle 222 kişi vefat etti, 24 bin 467 yeni vaka tespit edildi Fuhuş için otele giden kadın, adamla anlaşamayınca polisi aradı 16:03 Fuhuş için otele giden kadın, adamla anlaşamayınca polisi aradı
Son dakika! Bahçeli'den dolardaki hızlı yükselişle ilgili ilk açıklama: Dövizle kurulmadık, bu yolla devrilmeyeceğiz 15:22 Son dakika! Bahçeli'den dolardaki hızlı yükselişle ilgili ilk açıklama: Dövizle kurulmadık, bu yolla devrilmeyeceğiz Türk-İş'ten asgari ücret görüşmelerine kısa süre kala siyasi partilere çağrı 14:59 Türk-İş'ten asgari ücret görüşmelerine kısa süre kala siyasi partilere çağrı Genco Erkal, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçundan hakim karşısına çıktı 13:44 Genco Erkal, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçundan hakim karşısına çıktı
İşitme engelli genci dövdü, sosyal medyada yayınladı, sonra da kendisine 'eşcinsel' ilişki teklif ettiğini öne sürdü! 13:33 İşitme engelli genci dövdü, sosyal medyada yayınladı, sonra da kendisine 'eşcinsel' ilişki teklif ettiğini öne sürdü! Son Dakika! EPDK, akaryakıta bir zam daha geliyor haberlerini yalanladı 12:06 Son Dakika! EPDK, akaryakıta bir zam daha geliyor haberlerini yalanladı
15:23
Advertisement