Son dakika TAPDK haberleri, TAPDK son dakika, son dakika TAPDK

Son Dakika Tapdk Haberleri

 • Bursa'da Sahte Alkollü İçki Operasyonu: 2 Tutuklama
  23 Şub Bursa'da Sahte Alkollü İçki Operasyonu: 2 Tutuklama

  Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Bursa Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sahte alkollü içki imalatı ve ticareti yapan şahıslara yönelik operasyon düzenledi. Operasyonda bin 999 litre etil alkol, 604 adet alkol kit, 180 adet sahte TAPDK bandrolü, 190 adet sahte yabancı bandrol, 180 adet boş alkol şişesi, 105 adet kullanılmış şişe kapağı, 486 adet şişe etiketi, 435 adet kapak kapüşonu, 37 şişe gümrük kaçağı alkol ve 2 adet alkolmetre cihazı ele geçirildi. U.K ve N.A isimli şahıslar gözaltına alınırken, tutuklandı.

 • Bursa'da Sahte İçki Üretimi Yapan 2 Zanlı Tutuklandı
  23 Şub Bursa'da Sahte İçki Üretimi Yapan 2 Zanlı Tutuklandı

  Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonda, sahte içki üretimi ve ticareti yaptıkları iddia edilen 2 zanlı tutuklandı. Operasyonda, çok sayıda kaçak içki ve üretim malzemesi ele geçirildi.

 • Çerkezköy'de 405 Bin Makaron Ele Geçirildi
  09 Şub Çerkezköy'de 405 Bin Makaron Ele Geçirildi

  Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde bir otomobilde yapılan aramada 405 bin makaron, 100 kilogram tütün ve 50 TAPDK bandrolü ele geçirildi. Sürücü ve bir şüpheli gözaltına alındı.

 • Çerkezköy'de 405 Bin Makaron Ele Geçirildi
  09 Şub Çerkezköy'de 405 Bin Makaron Ele Geçirildi

  Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde bir otomobilde yapılan aramada 405 bin makaron, 100 kilogram tütün ve 50 TAPDK bandrolü ele geçirildi. Sürücü ve bir şüpheli gözaltına alındı.

 • Tekirdağ'da Şüpheli Araçta Binlerce Makaron ve Kilolarca Tütün Ele Geçirildi
  09 Şub Tekirdağ'da Şüpheli Araçta Binlerce Makaron ve Kilolarca Tütün Ele Geçirildi

  Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde polisin durdurduğu şüpheli araçta yapılan aramada, 300 bin adet boş makaron, 105 bin adet dolu makaron, 100 kilogram tütün, 168 paket sigara sarma kağıdı ve 50 adet kesilmiş TAPDK bandrolü ele geçirildi. Olayla ilgili 2 şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.

 • Tekirdağ'da Kaçakçılık Operasyonunda Binlerce Makaron ve Tütün Ele Geçirildi
  02 Şub Tekirdağ'da Kaçakçılık Operasyonunda Binlerce Makaron ve Tütün Ele Geçirildi

  Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonda, binlerce makaron ve tütün ele geçirildi. Operasyonda yakalanan 2 kişiden biri tutuklandı.

 • Samsun'da 858 aranan kişi yakalandı, operasyonlarda çok sayıda suç eşyası ele geçirildi
  05 Oca Samsun'da 858 aranan kişi yakalandı, operasyonlarda çok sayıda suç eşyası ele geçirildi

  Samsun'da geçen yıl aralık ayında gerçekleştirilen operasyonlarda, kasten öldürme, dolandırıcılık, hırsızlık, yağma ve cinsel suçlar gibi suçlardan aranan 858 kişi yakalandı. Operasyonlarda ayrıca çok sayıda silah, uyuşturucu madde, kaçak içki ve diğer yasa dışı malzemeler ele geçirildi. Trafik denetimlerinde ise binlerce araç ve sürücüye işlem yapıldı, trafik eğitimi verilen kişi sayısı ise 3 bin 437 olarak açıklandı.

 • Samsun Emniyet Müdürlüğü 2023 yılında 858 aranan şahsı yakaladı
  04 Oca Samsun Emniyet Müdürlüğü 2023 yılında 858 aranan şahsı yakaladı

  Samsun Emniyet Müdürlüğü, 2023 yılının aralık ayında gerçekleştirdiği uygulama ve denetimlerde 858 aranan şahsı yakalayarak, çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirdi. Ayrıca, kasten öldürme, dolandırıcılık, hırsızlık, yağma, cinsel suçlar gibi çeşitli suçlardan aranan şahıslar da yakalandı. Emniyet müdürlüğü ayrıca trafik eğitimi faaliyetleri kapsamında binlerce kişiye eğitim verdi ve çeşitli suç unsurları ele geçirdi.

 • Samsun'da KOM polisinden kaçak tütün mamulleri operasyonu: 33 kişi yakalandı
  23 Ara Samsun'da KOM polisinden kaçak tütün mamulleri operasyonu: 33 kişi yakalandı

  Samsun KOM polisi tarafından düzenlenen kaçak tütün mamulleri operasyonunda ele geçen malzemelerle birlikte 33 kişi yakalandı. Operasyonda 176 bin 340 adet doldurulmuş makaron sigara, 229 bin 400 adet boş makaron, 332 kilo açık kıyılmış tütün ve diğer kaçak malzemeler ele geçirildi.

 • Bursa'da Uygulamada 9 Şüpheli Gözaltına Alındı
  23 Ara Bursa'da Uygulamada 9 Şüpheli Gözaltına Alındı

  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan uygulamada 9 şüpheli şahıs gözaltına alınırken, 2 adet ruhsatsız silah, 1 adet ruhsatsız tüfek, 24 gram eroin, 4,15 gram uyuşturucu madde, 4 adet captagon hap, 0,45 gram metanfetamin ele geçirildi.

 • Samsun'da kaçak tütün operasyonu: 33 kişi yakalandı
  23 Ara Samsun'da kaçak tütün operasyonu: 33 kişi yakalandı

  Samsun KOM polisi tarafından düzenlenen kaçak tütün mamulleri operasyonunda ele geçen malzemelerle birlikte 33 kişi yakalandı. Operasyonda 176 bin 340 adet doldurulmuş makaron sigara, 229 bin 400 adet boş makaron, 332 kilo açık kıyılmış tütün ve diğer kaçak malzemeler ele geçirildi.

 • Samsun'da tütün ve sigara kaçakçılığı operasyonu: 33 gözaltı
  23 Ara Samsun'da tütün ve sigara kaçakçılığı operasyonu: 33 gözaltı

  Samsun'da gerçekleştirilen operasyonda tütün ve sigara kaçakçılığına yönelik 33 şüpheli gözaltına alındı. Yapılan aramalarda çok sayıda kaçak tütün ve sigara malzemesi ele geçirildi.

 • Tekirdağ'da Kaçak Sigara Operasyonu: Tütün ve Sigara Malzemeleri Ele Geçirildi
  23 Ara Tekirdağ'da Kaçak Sigara Operasyonu: Tütün ve Sigara Malzemeleri Ele Geçirildi

  Tekirdağ polisi kaçak sigaraya yönelik yaptığı operasyonda tütün ve sigara yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi. Operasyonda 519 paket gümrük kaçağı sigara, 150 kilo açık kıyılmış tütün, 37 bin 400 boş makaron, 173 bin 750 adet satışa hazır dolu makaron, 10 kilo nargile tütünü, 43 adet elektronik sigara, 52 adet elektronik sigara likiti, 85 adet kesilmiş halde TAPDK bandrolü, 200 adet sigara sarma kağıdı ve 1 adet ruhsatsız tabanca ile şarjör ele geçirildi. Olaylarda 22 şahsa idari işlem yapılırken 1 kişi tutuklandı.

 • Çankırı'da 10 şahıs ve 6 düzensiz göçmen yakalandı
  12 Ara Çankırı'da 10 şahıs ve 6 düzensiz göçmen yakalandı

  Çankırı'da polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde çeşitli suçlardan aranan 10 şahıs ile 6 düzensiz göçmen yakalandı. Denetimlerde 1 tüfek, 1 tabanca ve 1 litre sahte alkol ele geçirildi. Trafik denetimlerinde ise 40 araç trafikten men edilirken bin 115 araç sürücüsüne toplam 1 milyon 96 bin 601 TL cezai işlem uygulandı.

 • Kayseri'de Kaçakçılık Operasyonu: 80 Bin Makaron ve 63 Kilogram Tütün Ele Geçirildi
  06 Ara Kayseri'de Kaçakçılık Operasyonu: 80 Bin Makaron ve 63 Kilogram Tütün Ele Geçirildi

  Kayseri'de polis ekipleri tarafından yapılan kaçakçılıkla mücadele çalışmalarında 4 farklı adreste yapılan aramalarda 80 bin makaron ve 63 kilogram tütün ele geçirildi. Operasyonda 4 şüpheli gözaltına alındı.

 • Konya'da Kaçakçılık Operasyonu: 3 Milyon Liralık Ürüne El Konuldu
  05 Ara Konya'da Kaçakçılık Operasyonu: 3 Milyon Liralık Ürüne El Konuldu

  Konya Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonlarda, piyasa değeri 3 milyon liranın üzerinde olan çok sayıda gümrük kaçağı ürüne el konuldu. Operasyonlarda 8 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı.

 • Konya'da yapılan denetimlerde 9 iş yeri mühürlendi
  05 Ara Konya'da yapılan denetimlerde 9 iş yeri mühürlendi

  Konya Emniyet Müdürlüğü, huzur uygulamaları kapsamında kentin çeşitli yerlerinde bulunan eğlence mekanlarını denetledi. Denetimlerde ruhsatsız iş yerleri mühürlendi, mühür bozma suçundan adli işlem başlatıldı. Ayrıca tütün mamulü tüketimine izin veren iş yerlerine işlem uygulandı, kimlik bulundurmamaktan cezai işlem yapıldı ve aranması olan kişiler yakalandı. Ele geçirilen ruhsatsız silah ve mühimmatlara el konuldu. TAPDK Belgesi olmadan alkol sunumu yapan bir iş yerine el konuldu. Ayrıca kumar oynayan kişilere idari para cezası uygulandı ve kumar oynatan kişi hakkında adli işlem başlatıldı.

 • Türkiye'de Sigara Kullanımı ve Sağlık Sorunları
  27 Kas Türkiye'de Sigara Kullanımı ve Sağlık Sorunları

  OMÜ Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bektaş Murat Yalçın, Türkiye'de sigara kullanımının yüksek olduğunu ve bu durumun sağlık sorunlarına neden olduğunu belirtti. Ayrıca nargile kullanımının da bağımlılığı artırdığını ve hijyen problemlerine yol açtığını ifade etti.

 • Kaçak sigaraya dev operasyon: 8 sigara imalathanesi deşifre oldu
  08 Kas Kaçak sigaraya dev operasyon: 8 sigara imalathanesi deşifre oldu

  Tekirdağ'da düzenlenen operasyonda yüzbinlerce makaron, kilolarca tütün ele geçirilerek 8 sigara imalathanesi deşifre edildi. Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonda, Süleymanpaşa ve Muratlı ilçelerinde yapılan aramalarda çok sayıda kaçak sigara malzemesi ele geçirildi. Operasyon sonucunda 18 şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.

 • Tekirdağ'da Kaçak Ürün Operasyonu: 18 Şüpheli Gözaltına Alındı
  08 Kas Tekirdağ'da Kaçak Ürün Operasyonu: 18 Şüpheli Gözaltına Alındı

  Tekirdağ'da yapılan operasyonda kaçak ürünlerin ele geçirildiği belirlendi. İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Süleymanpaşa ve Muratlı ilçelerinde gerçekleştirdikleri aramalarda 446 bin makaron, 143 kilogram tütün, 13 sigara sarma makinası ve 2 kompresör buldu. Operasyon kapsamında 18 şüpheli gözaltına alındı.

 • Tekirdağ'da Yüzbinlerce Makaron ve Kilolarca Tütün Ele Geçirildi
  08 Kas Tekirdağ'da Yüzbinlerce Makaron ve Kilolarca Tütün Ele Geçirildi

  Tekirdağ'da düzenlenen operasyonda yüzbinlerce makaron, kilolarca tütün ele geçirilerek 8 sigara imalathanesi deşifre oldu. Operasyonda 18 şüpheli hakkında yasal işlem yapıldı.

 • Tekirdağ'da 298 Kilogram Bandrolsüz Tütün Ele Geçirildi
  07 Kas Tekirdağ'da 298 Kilogram Bandrolsüz Tütün Ele Geçirildi

  Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde durdurulan şüpheli bir araçtan yapılan aramada 298 kilogram bandrolsüz tütün ele geçirildi. Olayla ilgili 5 şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.

 • Tekel Bayileri, Sigara Kar Marjının Düşük Olması Nedeniyle Tütün Mamullerini Satmama Kararı Almayı Düşünüyor
  03 Kas Tekel Bayileri, Sigara Kar Marjının Düşük Olması Nedeniyle Tütün Mamullerini Satmama Kararı Almayı Düşünüyor

  Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, sigaraya yapılan son zamların ardından sigara kar marjının düşük olması nedeniyle tekel bayilerin Türkiye geneli kar marjı düşük hiçbir tütün mamulünü satmama kararı almayı düşündüklerini açıkladı. Aybaş, sigara firmalarının bayilere sigarayı kısıtlı verdiğini ve banka pos oranlarının yüksek olmasının ticaretin kar marjını olumsuz etkilediğini belirtti. Aşırı zamların tüketiciyi kaçağa sevk ettiğini ve sigara kar marjının düşük olması nedeniyle tekel bayilerin tütün mamullerini satmama kararı almayı düşündüklerini ifade etti.

 • Adana'da yapılan denetimlerde ruhsatsız tabanca ve kaçak alkol ele geçirildi
  03 Kas Adana'da yapılan denetimlerde ruhsatsız tabanca ve kaçak alkol ele geçirildi

  Adana'da umuma açık yerlere yapılan denetimlerde 3 ruhsatsız tabanca, 14 litre etil alkol ve 14 bidon gümrük kaçağı alkol ele geçirilirken 3 kişi gözaltına alındı. Ayrıca, 3 iş yerine sigara ihlali ve belgesiz çalışma nedeniyle işlem yapıldı.

 • Zonguldak'ta Kaçak Alkol ve Bandrolsüz Makaron Operasyonu
  01 Kas Zonguldak'ta Kaçak Alkol ve Bandrolsüz Makaron Operasyonu

  Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonda litrelerce kaçak alkol ve bandrolsüz makaron ele geçirildi. Operasyon sonucunda 4 şüpheli hakkında adli işlem yapıldı.

 • İzmir'de Kaçakçılık Operasyonunda 27 Bin 500 Litre Kaçak Akaryakıt Ele Geçirildi
  27 Eki İzmir'de Kaçakçılık Operasyonunda 27 Bin 500 Litre Kaçak Akaryakıt Ele Geçirildi

  İzmir'in Kemalpaşa, Torbalı ve Aliağa ilçelerinde düzenlenen kaçakçılık operasyonlarında 27 bin 500 litre kaçak akaryakıt, binlerce içi doldurulmuş ve boş makaron ele geçirildi. Operasyonlarda 8 kişi gözaltına alındı ve ayrıca makaron doldurma makinesi, bandrolsüz sigara ve TAPDK bandrolleri de bulundu.

 • İzmir'de 27 Bin 500 Litre Kaçak Akaryakıt Ele Geçirildi
  27 Eki İzmir'de 27 Bin 500 Litre Kaçak Akaryakıt Ele Geçirildi

  İzmir'de gerçekleştirilen operasyonlarda, akaryakıt ve tütün kaçakçılığıyla mücadele kapsamında belirlenen adreslere düzenlenen operasyonlarda 27 bin 500 litre kaçak akaryakıt ele geçirildi. Ayrıca, elektronik makaron doldurma makinesi, doldurulmuş ve boş makaronlar, bandroller, bandrolsüz tütün ve sigaralar da bulundu. Soruşturma kapsamında 8 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı.

 • Kayseri'de Kaçak Sigara Dolumu Yapan Şahıs Yakalandı
  27 Eki Kayseri'de Kaçak Sigara Dolumu Yapan Şahıs Yakalandı

  Kayseri'de kiraladığı bağ evinde kaçak sigara dolumu yaparak piyasaya süren bir şahıs, polis ekipleri tarafından yakalandı. Yapılan operasyonda, elektrikli sigara doldurma makinaları, tütün ve binlerce doldurulmuş ve boş makaron ele geçirildi. Ayrıca, son 5 gün içerisinde yapılan çalışmalarda kaçakçılık suçlarından aranan 6 kişi de yakalandı.

 • Kayseri'de Kaçakçılık Operasyonunda Binlerce Makaron Ele Geçirildi
  18 Eki Kayseri'de Kaçakçılık Operasyonunda Binlerce Makaron Ele Geçirildi

  Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde düzenlenen kaçakçılık operasyonunda 7 kişiye işlem yapılırken, binlerce adet boş ve doldurulmuş makaron ele geçirildi. Operasyonda ayrıca cinsel içerikli ürünler, elektronik sigaralar, nargile kömürü ve tütünü de bulundu.

 • Kayseri'de Kaçakçılık Operasyonu: 2 Şüpheli Gözaltına Alındı
  11 Eki Kayseri'de Kaçakçılık Operasyonu: 2 Şüpheli Gözaltına Alındı

  Kayseri'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi tarafından düzenlenen operasyonda, 13 bini boş 16 bin 300 makaron, 1710 cinsel içerikli ürün, 13 elektronik sigara, 42 elektronik sigara likiti, 2 kilogram nargile tütünü, 5 kilogram tütün ve 37 sökülmüş TAPDK bandrolü ele geçirildi. Operasyonda 2 şüpheli gözaltına alındı ve emniyetteki işlemleri devam ediyor.

 • Sivas'ta 151 Kilo Kaçak Nargile Tütünü Ele Geçirildi
  11 Eki Sivas'ta 151 Kilo Kaçak Nargile Tütünü Ele Geçirildi

  Sivas İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda, TAPDK bandrolü bulunmayan 151 kilo 800 gram kaçak nargile tütünü ele geçirildi. Operasyon sonucunda 1 kişi hakkında yasal işlem başlatıldı.

 • Kayseri'de Kaçak Ürün Operasyonu: 2 Şüpheli Gözaltına Alındı
  11 Eki Kayseri'de Kaçak Ürün Operasyonu: 2 Şüpheli Gözaltına Alındı

  Kayseri'de polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda 2 şüpheli gözaltına alınırken, binlerce kaçak ürün ele geçirildi. Operasyonda, cinsel içerikli ürünler, elektronik sigaralar, nargile tütünü ve makaronlar gibi birçok kaçak ürün bulundu.

 • Tekirdağ'da Binlerce Makaron ve Kilolarca Tütün Ele Geçirildi
  05 Eki Tekirdağ'da Binlerce Makaron ve Kilolarca Tütün Ele Geçirildi

  Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, tütün ve tütün mamulleri kaçakçılığıyla mücadele kapsamında gerçekleştirdikleri operasyonda, Çerkezköy ilçesinde bulunan 3 iş yerinde ve 1 ikamette arama yaparak, 31 bin 260 adet makaron, 12 kilogram kıyılmış tütün, kaçak puro, elektronik sigara ve TAPDK bandrolü ele geçirdi. Operasyon sonucunda 4 şahıs hakkında yasal işlem başlatıldı.

 • Çerkezköy'de kaçakçılık operasyonu: 4 şüpheli gözaltına alındı
  05 Eki Çerkezköy'de kaçakçılık operasyonu: 4 şüpheli gözaltına alındı

  Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde, boş makaronların kaçak kıyılmış tütün ile doldurularak piyasaya sürüldüğü bilgisi üzerine yapılan operasyonda, 31 bin 260 makaron, 12 kilogram kıyılmış tütün ve çeşitli kaçak sigara ürünleri ele geçirildi. Operasyon kapsamında 4 kişi gözaltına alındı.

 • Antalya'da Kaçakçılık Operasyonunda 10 Şüpheli Yakalandı
  02 Eki Antalya'da Kaçakçılık Operasyonunda 10 Şüpheli Yakalandı

  Antalya'da Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda, Alanya, Kepez, Manavgat ve Muratpaşa ilçelerinde kaçakçılık faaliyetlerine yönelik çalışmalar yapıldı. Operasyonlarda, 555 bin makaron, 210 elektronik sigara, 500 bandrol, 130 sigara likidi, 50 kartuş, 150 kilogram tütün, 640 puro, 30 cinsel içerikli ürün, 2 sigara sarma makinesi ve 2 hava kompresörü ele geçirildi. Yakalanan 10 şüpheli hakkında 5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu kapsamında işlem yapıldı.

 • Kayseri'de Sis Operasyonu: 5 Şüpheli Gözaltına Alındı
  28 Eyl Kayseri'de Sis Operasyonu: 5 Şüpheli Gözaltına Alındı

  Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı tarafından ülke genelinde düzenlenen 'Sis Operasyonu' kapsamında Kayseri'de yapılan çalışmada 5 şüpheli gözaltına alındı. Operasyonda, binlerce makaron, bandrolsüz tütün mamulleri, kaçak sigara ve nargile malzemeleri ele geçirildi.

 • Kayseri'de düzenlenen 'Sis' Operasyonunda 5 şüpheli gözaltına alındı
  28 Eyl Kayseri'de düzenlenen 'Sis' Operasyonunda 5 şüpheli gözaltına alındı

  Kayseri'de KOM Daire Başkanlığı koordinesinde düzenlenen 'Sis' Operasyonunda 5 şüpheli gözaltına alındı. Operasyonda yapılan aramalarda, 21 bin 720 dal doldurulmuş makaron, 6 bin 200 adet sökülmüş TAPDK bandrolü, 140 adet gümrük kaçağı sigara, 25 kilogram gümrük kaçağı nargile kömürü, 15 kilogram tütün, 130 adet kaçak nargile folyosu ve 9 adet elektronik sigara ele geçirildi. Gözaltına alınan 5 kişi emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

 • Eskişehir'de Kaçak Tütün ve Makaron Operasyonu
  13 Eyl Eskişehir'de Kaçak Tütün ve Makaron Operasyonu

  Eskişehir'in merkez Odunpazarı ilçesinde yapılan operasyonda, kaçak yollardan temin edilen bandrolsüz ve hologramsız makaronlar ile kıyılmış tütünler ele geçirildi. Operasyonda gözaltına alınan şüpheli hakkında kaçakçılıkla mücadele kanununa muhalefet suçundan adli işlem başlatıldı.

 • Tekirdağ'da kaçak tütün ve makaron operasyonu: Sigara imalathanesi deşifre edildi
  06 Eyl Tekirdağ'da kaçak tütün ve makaron operasyonu: Sigara imalathanesi deşifre edildi

  Tekirdağ'da polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, 26 bin adet makaron ve 135 kilogram kıyılmış tütün ele geçirildi. Ayrıca 1 sigara imalathanesi deşifre edildi.

 • Tekirdağ'da Kaçak Sigara İmalathanesi Operasyonu: 2 Gözaltı
  06 Eyl Tekirdağ'da Kaçak Sigara İmalathanesi Operasyonu: 2 Gözaltı

  Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde polisin düzenlediği operasyonda kaçak sigara imalathanesi ortaya çıkarıldı ve 2 kişi gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yapılan çalışmalar sonucunda bir ikamette kaçak sigara imal edildiğini tespit etti. Operasyonda çok sayıda makaron, TAPDK bandrolü, elektrikli sigara sarma makinesi ve tütün ele geçirildi.

 • Kırıkkale'de Kaçak Sigara ve Alkol Operasyonu: 22 Bin 80 Dolu Makaron ve 20 Litre Etil Alkol Ele Geçirildi
  03 Eyl Kırıkkale'de Kaçak Sigara ve Alkol Operasyonu: 22 Bin 80 Dolu Makaron ve 20 Litre Etil Alkol Ele Geçirildi

  Kırıkkale'de yapılan operasyonda, 22 bin 80 dolu makaron, 440 TAPDK bandrolü, 20 litre etil alkol ve 11,5 litre el yapımı içki ele geçirildi. 4 kişi gözaltına alındı.

 • Tekirdağ'da Kaçak Sigara Operasyonu: 69 Bin 580 Makaron Ele Geçirildi
  27 Ağu Tekirdağ'da Kaçak Sigara Operasyonu: 69 Bin 580 Makaron Ele Geçirildi

  Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde yapılan operasyonda, kaçak kıyılmış tütün ile doldurulmuş 69 bin 580 makaron ele geçirildi. Operasyon sonucunda 3 şüpheli gözaltına alındı.

 • Tekirdağ'da kaçak sigaraya dev operasyon: Binlerce makaron ele geçirildi
  25 Ağu Tekirdağ'da kaçak sigaraya dev operasyon: Binlerce makaron ele geçirildi

  Tekirdağ'ın 3 ilçesinde polis ekiplerince kaçak sigaraya yönelik operasyon gerçekleştirildi. Operasyonda binlerce makaron ve kilolarca tütün ele geçirildi.

 • Tekirdağ'da Kaçakçılık Operasyonu: 10 Şüpheli Gözaltına Alındı
  25 Ağu Tekirdağ'da Kaçakçılık Operasyonu: 10 Şüpheli Gözaltına Alındı

  Tekirdağ'ın Çorlu, Ergene ve Kapaklı ilçelerinde düzenlenen kaçakçılık operasyonunda, boş makaronların kaçak kıyılmış tütün ile doldurularak piyasaya sürüldüğü bilgisi üzerine çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 7 iş yeri, 3 ev ve 3 depoda arama yaptı. Yapılan aramalarda, çok sayıda içi doldurulmuş ve boş makaron, nargile tütünü, sigara sarma kağıdı, elektronik sigara ve paket sigara ele geçirildi. Operasyon kapsamında 10 şüpheli gözaltına alındı.

 • Manavgat'ta Kaçak Sigara Operasyonu: 410 kg Tütün ve 313 Bin Bandrolsüz Makaron Ele Geçirildi
  24 Ağu Manavgat'ta Kaçak Sigara Operasyonu: 410 kg Tütün ve 313 Bin Bandrolsüz Makaron Ele Geçirildi

  Antalya'nın Manavgat ilçesinde polisin gerçekleştirdiği kaçak sigara operasyonunda, 410 kg kıyılmış tütün ve 313 bin bandrolsüz tütün ile doldurulmuş makaron ele geçirildi. Olayla ilgili 3 şahıs hakkında işlem yapıldı.

 • Edirne'de 295 kaçak elektronik sigara ele geçirildi
  17 Ağu Edirne'de 295 kaçak elektronik sigara ele geçirildi

  Edirne'de 295 kaçak elektronik sigara ele geçirildi.

 • İzmir'de Kaçak Sigara Operasyonu: Boş Makaron ve Tütün Ele Geçirildi
  11 Ağu İzmir'de Kaçak Sigara Operasyonu: Boş Makaron ve Tütün Ele Geçirildi

  İzmir'in Çiğli ilçesindeki bir depoda düzenlenen operasyonda, çok miktarda boş makaron ve tütün ele geçirildi. Operasyonda gözaltına alınan 3 şüpheliden 2'si tutuklandı.

 • İzmir'de Kaçak Sigara Operasyonu: 2 Tutuklama
  11 Ağu İzmir'de Kaçak Sigara Operasyonu: 2 Tutuklama

  İzmir'in Çiğli ilçesinde bir depoda yapılan kaçak sigara operasyonunda 3 şüpheliden 2'si tutuklandı, diğeri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Operasyonda 260 kilogram kıyılmış tütün, 3 elektronik makaron doldurma makinesi, 1 kompresör ve 515 TAPDK bandrolü ele geçirildi.

 • İzmir'de Kaçak Sigara Operasyonu: 180 Bin Bandrolsüz Makaron Ele Geçirildi
  11 Ağu İzmir'de Kaçak Sigara Operasyonu: 180 Bin Bandrolsüz Makaron Ele Geçirildi

  İzmir'in Çiğli ilçesinde jandarmanın düzenlediği operasyonda 180 bin bandrolsüz boş makaron, 260 kilogram kıyılmış tütün, 3 elektronik makaron doldurma makinası 1 kompresör, 515 TAPDK bandrolü ele geçirilirken 3 kişi gözaltına alındı. Jandarmadaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 2'si tutuklandı, 1'i adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 • İzmir'de 180 bin adet boş makaron ele geçirildi
  11 Ağu İzmir'de 180 bin adet boş makaron ele geçirildi

  İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Çiğli ilçesinde bir depoya düzenlediği operasyonda; 180 bin adet boş makaron, 260 kg kıyılmış tütün ve 515 TAPDK bandrolü ele geçirdi. Olayla ilgili gözaltına alınan 3 şüpheliden 2'si tutuklandı.

 • İzmir'de yapılan operasyonda 180 bin adet boş makaron ve 260 kg kıyılmış tütün ele geçirildi
  11 Ağu İzmir'de yapılan operasyonda 180 bin adet boş makaron ve 260 kg kıyılmış tütün ele geçirildi

  İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Çiğli ilçesinde bir depoya düzenledikleri operasyonda 180 bin adet boş makaron, 260 kg kıyılmış tütün ve 515 TAPDK bandrolü ele geçirdi. Olayla ilgili 3 şüpheliden 2'si tutuklandı.

 • Minibüsten binlerce kaçak sigara çıktı
  28 Tem Minibüsten binlerce kaçak sigara çıktı

  Çorum'da polis ekipleri tarafından yapılan bir operasyonda, bir minibüste yapılan aramada 390 bin adet kaçak makaron sigara ele geçirildi. Operasyonda ayrıca kaçak nargile tütünü, kıyılmış tütün, elektronik sigara likiti ve diğer kaçak malzemeler de bulundu. Polis ekipleri, gözaltına alınan şahıs hakkında adli işlem başlattı.

 • Çorum'da 390 Bin Adet Kaçak Makaron Sigara Ele Geçirildi
  28 Tem Çorum'da 390 Bin Adet Kaçak Makaron Sigara Ele Geçirildi

  Çorum'da polis ekipleri tarafından yapılan bir operasyonda, bir minibüste yapılan aramada 390 bin adet kaçak makaron sigara ele geçirildi. Ayrıca, operasyonda kaçak tütün, nargile tütünü, elektronik sigara likiti ve diğer kaçak tütün ürünleri de bulundu. Polis ekipleri, olayla ilgili olarak gözaltına alınan şahıs hakkında adli işlem başlattı.

 • Edirne'de 26 Litre Sahte İçki Ele Geçirildi
  25 Haz Edirne'de 26 Litre Sahte İçki Ele Geçirildi

  Edirne'de bayram öncesi düzenlenen sahte içki operasyonunda 26 bin 300 litre sahte içki, 6 bin 900 boş şişe, TAPDK bandrolleri, sahte içki üretim ve paketleme malzemeleri, yabancı uyruklu şahısların olduğu değerlendirilen 4 pasaport ele geçirildi. Operasyonla ilgili 1 şüpheli gözaltına alındı.

 • Edirne'de Sahte İçki İmalathanesi Operasyonu
  25 Haz Edirne'de Sahte İçki İmalathanesi Operasyonu

  Edirne'de polisin düzenlediği operasyonda sahte içki imalathanesi ortaya çıkarıldı. 26 bin 300 şişe sahte içki ve içki yapımında kullanılan malzemenin ele geçirildiği operasyonda imalathane sahibi R.B. gözaltına alındı.

 • Tekirdağ'da yasa dışı içki fabrikasına operasyon kamerada: Yüzlerce litre sahte içki ele geçirildi
  15 Haz Tekirdağ'da yasa dışı içki fabrikasına operasyon kamerada: Yüzlerce litre sahte içki ele geçirildi

  TEKİRDAĞ (İHA) – Tekirdağ Emniyeti Saray ilçesinde, yasadışı içki fabrikasına dönüştürülen çiftliğe operasyon yapıldı.

 • Tekirdağ'da yasadışı içki fabrikasına operasyon: Yüzlerce litre sahte içki ele geçirildi
  14 Haz Tekirdağ'da yasadışı içki fabrikasına operasyon: Yüzlerce litre sahte içki ele geçirildi

  Tekirdağ'ın Saray ilçesinde bulunan bir çiftlik yasadışı içki fabrikasına dönüştürülmüş. Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda, 2 bin 640 şişe sahte votka, 2 bin 890 adet sahte TAPDK bandrolü, 8 adet alkol imalatında kullanılan makine, 60 bin 680 adet etiket, 12 bin 855 adet kapak, 11 bin 170 adet boş votka şişesi, 170 litre etil alkol, 350 litre aroma, çok sayıda boş şişe, sıvı tankı, bidon ele geçirildi. Operasyonda yasadışı içki fabrikası deşifre edilmiş, şüpheli 1 şahıs hakkında 5607 SKM suçundan gözaltına alınarak yasal işleme başlatıldı. Ayrıca yasadışı içki fabrikasında çalıştığı anlaşılan yabancı uyruklu 5 şahıs hakkında idari yönden işlem yapılarak göç idaresine teslim edilecek.

 • Tekirdağ'da Sahte İçki Operasyonu: 5'i Yabancı Uyruklu 6 Şüpheli Yakalandı
  14 Haz Tekirdağ'da Sahte İçki Operasyonu: 5'i Yabancı Uyruklu 6 Şüpheli Yakalandı

  Tekirdağ'ın Saray ilçesinde sahte içki üretimi yaptığı belirlenen çiftliğe yapılan baskında, 5'i yabancı uyruklu 6 şüpheli yakalandı. İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, çiftlikte yapılan aramada 2 bin 640 şişe sahte votka, 170 litre etil alkol, 350 litre aroma, 2 bin 890 sahte TAPDK bandrolü, 8 alkol imalatında kullanılan makine, 60 bin 680 etiket, 12 bin 855 kapak, 11 bin 170 boş votka şişesi ve çok sayıda boş şişe, sıvı tankı, bidon ele geçirdi. Yabancı uyruklu 5 şüpheli İl Göç İdaresi'ne teslim edilirken, diğer şüphelinin işlemleri sürüyor.

 • Tekirdağ'da 170 litre etil alkol ve sahte içki ele geçirildi
  14 Haz Tekirdağ'da 170 litre etil alkol ve sahte içki ele geçirildi

  Tekirdağ'ın Saray ilçesinde yapılan operasyonda bir çiftlik ve yakınındaki bir tırda 2 bin 640 şişe sahte içki, 2 bin 890 sahte TAPDK bandrolü, 8 alkol imalatında kullanılan makine, 60 bin 680 etiket, 12 bin 855 kapak, 11 bin 170 boş içki şişesi, 170 litre etil alkol, 350 litre aroma ve çok sayıda boş bidon ve sıvı tankı ele geçirildi. İşletme sahibi S.G. gözaltına alındı.

 • Çorum'da Kaçak Silah ve Tütün Ticaretine Operasyon
  08 Haz Çorum'da Kaçak Silah ve Tütün Ticaretine Operasyon

  Çorum Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kaçak silah ve tütün ticaretine yönelik düzenlenen 3 operasyonda 4 kişi yakalandı. Operasyonlarda 3 ruhsatsız av tüfeği, ruhsatsız tabanca, ruhsatsız kuru sıkı tabanca ve mermilerle 30 bin 500 makaron (filtreli sigara kağıdı), 30 kilogram kaçak kıyılmış tütün, 12 kaçak elektronik sigara ve 230 TAPDK bandrolü ele geçirildi. Zanlılar hakkında adli işlem başlatıldı.

 • Çorum'da Kaçakçılık Operasyonu: Kaçak Sigara ve Silah Ele Geçirildi
  08 Haz Çorum'da Kaçakçılık Operasyonu: Kaçak Sigara ve Silah Ele Geçirildi

  Çorum Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından il merkezi ile Sungurlu ve Mecitözü ilçelerinde düzenlenen üç ayrı operasyonda çok sayıda kaçak sigara ile ruhsatsız silah ele geçirildi. Operasyonlarda 4 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı.

 • İzmir'de kaçak sigara operasyonu: 2,5 milyon sigara ve 1,6 milyon makaron ele geçirildi
  08 Haz İzmir'de kaçak sigara operasyonu: 2,5 milyon sigara ve 1,6 milyon makaron ele geçirildi

  İzmir'de polisin düzenlediği operasyonlarda, 2 milyon 574 bin 100 doldurulmuş sigara, 1 milyon 691 bin 800 makaron, 2,57 ton kıyılmış tütün ve çok sayıda tütün mamulü ile yakalanıp, gözaltına alınan 4 kişiden 2'si, tutuklandı.

 • Tekirdağ'da 1 Milyona Yakın Makaron Ele Geçirildi
  07 Haz Tekirdağ'da 1 Milyona Yakın Makaron Ele Geçirildi

  Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde polis ekipleri tarafından yapılan aramada, içi tütün ile doldurulmuş makaron, bandrolsüz boş makaron ve bandrolsüz tütün imal ve satışı yaptığı değerlendirilen bir şahsa ait adreste 1 milyona yakın makaron ele geçirildi. Aramalarda ayrıca 4 bin 700 paket sigara, 50 bin adet bandrolsüz boş makaron ve 145 adet kesilmiş TAPDK Bandrolü bulundu.

 • Kırklareli'nde Kaçakçılık Operasyonu: Binlerce Sahte Malzeme Ele Geçirildi
  25 May Kırklareli'nde Kaçakçılık Operasyonu: Binlerce Sahte Malzeme Ele Geçirildi

  Kırklareli'nde düzenlenen kaçakçılık operasyonlarında, makaron, sahte içki, sahte evrak benzeri binlerce malzeme ele geçirildi. Operasyonda 3 kişi gözaltına alındı.

 • Kırklareli'nde kaçakçılık operasyonlarında bir şüpheli tutuklandı
  25 May Kırklareli'nde kaçakçılık operasyonlarında bir şüpheli tutuklandı

  Kırklareli'nde düzenlenen kaçakçılık operasyonlarında bir şüpheli tutuklandı.

 • Tekirdağ'da 138 bin 710 makaron ele geçirildi
  25 May Tekirdağ'da 138 bin 710 makaron ele geçirildi

  Çorlu ilçesinde bazı iş yeri ve depolarda yapılan aramada 138 bin 710 makaron (filtreli sigara kağıdı) ele geçirildi, 6 kişi hakkında adli işlem yapıldı.

 • Tekirdağ'da 130 bin adet makaron ve 17 kilo kaçak tütün ele geçirildi
  25 May Tekirdağ'da 130 bin adet makaron ve 17 kilo kaçak tütün ele geçirildi

  Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde polis ekiplerinin kaçak sigara ve tütün satışı yapan iş yerlerine düzenlediği operasyonlarda 130 bin adet içi tütün ile doldurulmuş makaron ve 17 kilogram tütün ele geçirildi.

 • Samsun'da Yapılan Uygulama ve Denetimlerde 225 Bin Kişi GBT Kontrolünden Geçti
  03 May Samsun'da Yapılan Uygulama ve Denetimlerde 225 Bin Kişi GBT Kontrolünden Geçti

  Samsun'da yapılan uygulama ve denetimler sonucunda toplam 225 bin 563 şahsın GBT kontrolü yapıldı. Bin 459 aranan şahıs yakalandı. 41 bin 141 araç kontrol edilerek 10 adet aranan ele geçirildi. Bin 957 sürücüye işlem yapıldı ve 171 araç trafikten men edildi. Ayrıca, uygulama ve denetimlerde birçok suç aleti ve malzemesi ele geçirildi.

 • Ankara Çankaya'da Kaçakçılık Operasyonu: 3 Kişiye Adli İşlem
  28 Nis Ankara Çankaya'da Kaçakçılık Operasyonu: 3 Kişiye Adli İşlem

  Ankara'nın Çankaya ilçesinde Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmada, 3 eğlence mekanında 335 şişe sahte içki, 380 sahte TAPDK bandrolü huni, 70 kapüşon ve alkol yapımında kullanılan materyal ele geçirildi. İş yerlerinde bulunan 3 kişi hakkında adli işlem yapıldı.

 • Ankara'da sahte alkollü içki imalatı ve satışı yapan 3 eğlence mekanına operasyon: 3 gözaltı
  28 Nis Ankara'da sahte alkollü içki imalatı ve satışı yapan 3 eğlence mekanına operasyon: 3 gözaltı

  Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şubesi ekipleri, Çankaya'da yer alan 3 farklı eğlence mekanında sahte alkollü içki üretimi ile satışı yapıldığı bilgisi üzerine çalışma başlattı. Operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 335 şişe sahte içki, 380 adet sahte TAPDK bandrolü, 1 adet huni ve 70 adet kapüşon ve alkol yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi.

 • Binlerce kaçak sigara ele geçirildi
  11 Nis Binlerce kaçak sigara ele geçirildi

  Sivas'ta yapılan operasyonlardan 128 bin 600 adet içi tütünle doldurulmuş kaçak makaron ele geçirildi.

 • Binlerce kaçak sigara ele geçirildi
  11 Nis Binlerce kaçak sigara ele geçirildi

  Sivas'ta yapılan operasyonlardan 128 bin 600 adet içi tütünle doldurulmuş kaçak makaron ele geçirildi.

 • Kırklareli'de kaçakçılık operasyonunda 68 şüpheli yakalandı
  07 Nis Kırklareli'de kaçakçılık operasyonunda 68 şüpheli yakalandı

  Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğünce 3 ayda 47 kaçakçılık operasyonunda 68 şüpheli yakalandı.

 • Kırklareli'nde asayiş
  06 Nis Kırklareli'nde asayiş

  Kırklareli'nde uyuşturucu operasyonlarında 3 ayda 22 şüpheli tutuklandı.

 • Çorum'da binlerce makaron ele geçirildi
  06 Nis Çorum'da binlerce makaron ele geçirildi

  Çorum'da polis ekiplerinin bir iş yerine düzenlediği operasyonda binlerce doldurulmuş ve boş makaron ele geçirildi.

 • Çorum'da 27 bin makaron ele geçirildi
  05 Nis Çorum'da 27 bin makaron ele geçirildi

  Çorum'da 27 bin makaron (filtreli sigara kağıdı) ile tütün ele geçirildi.

 • Kayseri'de Kaçak Sigara ve Tütün Operasyonu
  28 Mar Kayseri'de Kaçak Sigara ve Tütün Operasyonu

  Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü Kaçakçılık Suçları Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalarda çeşitli miktarlarda kaçak sigara ve tütün ele geçirilirken 4 kişi gözaltına alındı.

 • Kırklareli'nde tütün ve makaron operasyonu
  23 Mar Kırklareli'nde tütün ve makaron operasyonu

  Kırklareli'nde polis ekiplerince kaçak tütün ve makaron operasyonu düzenlendi.

 • Elazığ'da jandarma ekipleri, kaçakçılığa fırsat vermiyor
  19 Mar Elazığ'da jandarma ekipleri, kaçakçılığa fırsat vermiyor

  Elazığ'da jandarma ekipleri bir eve yaptığı operasyonda, çok sayıda kaçak sigara ve malzemesi ele geçirirken bir şüpheliyi de gözaltına aldı.

 • 9 adrese operasyon: Milyonlarca makaron ele geçirildi
  16 Mar 9 adrese operasyon: Milyonlarca makaron ele geçirildi

  9 adrese operasyon: Milyonlarca makaron ele geçirildiKOCAELİ Kocaeli'nin Körfez ilçesinde polis ekiplerinin 9 farklı adrese düzenlediği operasyonda milyonlarca makaron ve 1 ton 286 kilo tütün ele geçirildi.

Advertisement