Disney+'ın Beklenen Etkileşimli Dizisi Loki'den Yeni Detaylar Geldi - Son Dakika
Teknoloji

Disney+'ın Beklenen Etkileşimli Dizisi Loki'den Yeni Detaylar Geldi

Disney+\'ın Beklenen Etkileşimli Dizisi Loki\'den Yeni Detaylar Geldi

Avengers: Endgame'in kahramanlarından Loki, ekranlara geri dönüyor.

10.06.2019 23:37

Disney'in aylık abonelik sistemine dayalı çevrimiçi video izleme platformu Disney+'ın 12 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek olan son kullanıcıya açılmasına her geçen gün daha da yaklaşırken, bu platformda yayınlanacak olan ve dizinin gidişatını izleyen kişinin belirleyeceği etkileşimli içerik olma özelliğini taşıyan Loki dizisi için Marvel, bazı detayları duyurdu.

Disney+'ın Beklenen Etkileşimli Dizisi Loki'den Yeni Detaylar Geldi

Disney Yatırımcılar Günü toplantısında söz alan Marvel Studios'un efsane yapımcısı (Avengers: Endgame, Captain Marvel, Black Panther, Avengers: Infinity War ve dahasının yapımcısı) Kevin Feige, Loki hakkında bazı önemli noktaları açığa çıkardı. Konuşmasını yaparken Feige'in arkasında bulunan ekranda dizinin logosu gösterilirken Loki'nin 1970'lerin sokağında dolaştığı da görüldü.

Disney+'ın Beklenen Etkileşimli Dizisi Loki'den Yeni Detaylar Geldi

Steven Spielberg'ün yönettiği ve asıl olarak 1 Haziran 1975 tarihinde vizyona giren destansı Jaws filminin sinemalarda olduğunu gösteren yazının arka planda olması, araçların ve insanların kıyafetlerinin de 70'lerin modasına uygun olması Loki'nin 1970'li yılları içerisinde bulundurduğunu neredeyse kesin bir şekilde aktarıyor.

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Disney+'ın Beklenen Etkileşimli Dizisi Loki'den Yeni Detaylar Geldi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement