Iron Man 3′ün Oyunu Android ve İos İçin Çıktı - Son Dakika
Teknoloji

Iron Man 3′ün Oyunu Android ve İos İçin Çıktı

Iron Man 3′ün Oyunu Android ve İos İçin Çıktı

Gameloft tarafından geliştirilen ve bir süre önce duyurulan Iron Man 3 oyunu sonunda kullanıcılarla buluştu. Yapım Android ve iOS platformu için yayınlandı. Iron Man 3 ...

28.04.2013 04:29

Gameloft tarafından geliştirilen ve bir süre önce duyurulan Iron Man 3 oyunu sonunda kullanıcılarla buluştu. Yapım Android ve iOS platformu için yayınlandı.

Iron Man 3 bu senenin en çok beklenen filmlerinden bir tanesi. Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Guy Pearce'ın başrolünde oynadığı filmin yönetmen koltuğunda Shane Black yer alıyor. Türkiye'de 3 Mayıs'ta vizyona girecek. Ancak filmden önce oyunu çıktı bile.

Filmlerle birlikte oyunlarının yapılmasına alıştık. Mobil oyunlardan ismini sıkça duyduğumuz Gameloft, Iron Man 3′ün mobil oyununu geliştirdi. Bu yapım bir süre önce duyurulmuştu ve sonunda Android'le iOS platformu için yayınlandı. Grafikleriyle dikkat çeken oyunda havada ve karada Iron Man olarak farklı farklı düşmanlarla çarpışıyorsunuz. Tabii ki zırhın sunduğu birçok özellik var. Iron Man 3′ün ücretsiz olduğunu da belirtelim.

App Store:

Google Play Store:

Iron Man 3 Çıkış Videosu

Kaynak: Scroll.com.tr

Son Dakika Teknoloji Iron Man 3′ün Oyunu Android ve İos İçin Çıktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement