Lg G5 Radikal Değişiklikle Geliyor! - Son Dakika
Teknoloji

Lg G5 Radikal Değişiklikle Geliyor!

Lg G5 Radikal Değişiklikle Geliyor!

LG'nin yeni amiral gemisi modeli LG G5'te radikal değişiklikler olacak.

17.11.2015 05:17
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş
Emre Çetinkaya - -

Son zamanlarda akıllı telefon pazarında bir "metal kasa" rüzgarı esiyor. Akıllı telefon üreticileri birer birer plastik kasadan vazgeçerek metal kasaya yöneliyor. Bu konuda Apple ve Samsung'u örnek gösterebiliriz. Görünüşe göre metal tasarım kervanına Koreli LG de katılmaya hazırlanıyor.


Koreli kaynaklardan bugün gelen bilgilere göre LG, yeni amiral gemisi modeli LG G5'te yekpare metal kasaya yer verecek. İlk dört amiral gemisi modelinde plastik kasayı tercih eden LG, LG G5'te radikal bir tasarım değişikliğine gidiyor. Bu olay ise LG'nin metal kasa üretimi konusunda ilgili üreticilerle görüşmeye başlamasının ortaya çıkmasıyla birlikte gün yüzüne çıktı.


Öte yandan LG'nin yeni amiral gemisi modelini 2016'nın ilk çeyreğinde yani Galaxy S7 ile yakın bir zamanda tanıtması bekleniyor. Aynı zamanda cihazın tanıtım tarihinden çok kısa bir süre sonra satışa sunulması bekleniyor.


LG'nin metal kasa hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?


LG G5 konsepti etkileyici gözüküyor


LG G5'te Sony sensörü sürpriziEmre Çetinkaya - Teknokulis : http://www.teknokulis.com
Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Lg G5 Radikal Değişiklikle Geliyor! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Hüsnü Şenlendirici, Bergama Belediye Meclis üyeliği için aday gösterildi
  10:51 Hüsnü Şenlendirici, Bergama Belediye Meclis üyeliği için aday gösterildi

  Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'nin, Bergama Belediye Meclis üyeliği için AK Parti tarafından aday gösterildiği iddia edildi. Şenlendirici, siyasete girdiğini ancak herhangi bir partiye üye olmadığını belirtti. Kültür ve sanatı ayrıştırıcı değil bütünleştirici olarak gördüğünü ifade eden Şenlendirici, Bergama'ya faydalı olmak amacıyla adaylık teklifini kabul ettiğini söyledi.

 • Pençe-Kilit Operasyonu'nda 6 terörist etkisiz
  10:42 Pençe-Kilit Operasyonu'nda 6 terörist etkisiz

  Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 6 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Bakanlık, teröristlerin hangi deliğe girerlerse girsinler kendilerini bekleyen kaçınılmaz sondan kurtulamayacaklarını belirtti.

 • Rekabet Kurulu'ndan Nestle Türkiye'ye 346 milyon lira ceza
  10:31 Rekabet Kurulu'ndan Nestle Türkiye'ye 346 milyon lira ceza

  Rekabet Kurulu, bayilerinin satış fiyatlarına müdahale ettiği ve bayilerin satış yapacakları bölgeleri/müşterileri belirlediği iddiası üzerine başlatılan soruşturmada Nestle'ye 346 milyon TL idari para cezası verdi.

 • Hayranları çıldırdı! Neymar'ın son hareketine tepki yağıyor
  10:24 Hayranları çıldırdı! Neymar'ın son hareketine tepki yağıyor

  Suudi Arabistan takımı Al-Hilal'de forma giyen Neymar'ın soyunma odasında geleneksel kıyafetlerle dolaştığı görüldü. Brezilyalı yıldızın o halini gören hayranları Neymar'a demediğini bırakmadı.

 • Yerbilimci Prof. Dr. Naci Görür: İstanbul'da 7'den büyük deprem kaçınılmaz
  10:10 Yerbilimci Prof. Dr. Naci Görür: İstanbul'da 7'den büyük deprem kaçınılmaz

  Yerbilimci Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul'da 7'den büyük bir depremin kaçınılmaz olduğunu söyledi. Görür, İstanbul'da aday olan iktidar ve muhalefetin belediye başkanları ile deprem konusunda görüştüğünü belirtti.

 • Deniz Cengiz en kötü cinsel ilişki deneyimimi anlattı: Bir otoparkta yaşadım
  10:09 Deniz Cengiz en kötü cinsel ilişki deneyimimi anlattı: Bir otoparkta yaşadım

  Jet Sosyete dizisindeki rolüyle tanınan oyuncu Deniz Cengiz, hayatının en kötü cinsel ilişki deneyimini anlatırken "Otoparktan birinin giriş kat balkonuna girip ilişkiye girmiştik. Çocuğun dizleri yara olmuştu" dedi.

 • Halk otobüsü şoförü maaş zammını duyunca halaya durdu
  10:04 Halk otobüsü şoförü maaş zammını duyunca halaya durdu

  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, çalışanlarına yüzde 107 zam yaparak maaşlarına zam yaptığını duyurdu. Zam haberi alan bir otobüs şoförü, sevincini göbek atarak kutladı. Şoförün göbek attığı anlar sosyal medyada binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı zamla birlikte en düşük çalışan maaşı 34 bin liraya yükseldi.

 • Galatasaray'ın eski yöneticisi Mehmet Büyükekşi'nin ihracını istiyor
  09:53 Galatasaray'ın eski yöneticisi Mehmet Büyükekşi'nin ihracını istiyor

  Galatasaray'ın eski yöneticisi Sedat Doğan, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin kulüp üyeliğinden çıkarılması için üç farklı dilekçe verdi. Doğan'ın dilekçelerinde, Büyükekşi'nin başka bir kulübe üye olması, Galatasaray başkanlığına ilişkin küçük düşürücü ifade kullanması ve Atatürkçü-Cumhuriyetçi değerleri taşımaması ihraç istemi gerekçeleri olarak belirtildi.


Advertisement