Ali Biçim'den Gani Müjde Gafı - Son Dakika
Yaşam

Ali Biçim'den Gani Müjde Gafı

Ali Biçim\'den Gani Müjde Gafı

Burada Laf Çok programına konuk olan Ali Biçim'in Gani Müjde için "rahmetli" ifadesini kullanması stüdyodakileri şaşırttı.

26.12.2014 12:16
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş


Burada Laf Çok programına konuk olan Ali Biçim'in Gani Müjde için "rahmetli" ifadesini kullanması stüdyodakileri şaşırttı.

Kaynak: Milliyet.com.tr

Son Dakika Yaşam Ali Biçim'den Gani Müjde Gafı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Denizli'de 2 bin 420 rakımlı Bozdağ'da kar etkili oldu
  16:38 Denizli'de 2 bin 420 rakımlı Bozdağ'da kar etkili oldu

  Denizli Kayak Merkezi'nin bulunduğu Tavas ilçesine bağlı Nikfer Mahallesi'ndeki 2 bin 420 rakımlı Bozdağ'da öğle saatlerinde kar yağışı başladı. Karla birlikte Bozdağ beyaza büründü ve bazı vatandaşlar kar görmek için bölgeye gelerek fotoğraf çektirdi.

 • Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş İlk Nikahı Kıydı
  16:33 Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş İlk Nikahı Kıydı

  Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, başkanlık görevine seçilmesinin ardından ilk nikahını kıydı. Yeni evli çifte tavsiyelerde bulunan Başkan Toptaş, mutluluklar diledi.

 • Aksaray'da fırtına ve toz bulutu etkili oluyor
  16:32 Aksaray'da fırtına ve toz bulutu etkili oluyor

  Aksaray'da fırtına şehir merkezi ve karayollarında etkili oluyor. Fırtınanın etkisiyle poşetler havada uçuşurken, karayollarında yer yer toz bulutları oluşuyor, ağaçlar savruluyor.

 • Gemlik'te İstinat Duvarı Çöktü: Evler Hasar Gördü, Yaralılar Var
  16:30 Gemlik'te İstinat Duvarı Çöktü: Evler Hasar Gördü, Yaralılar Var

  Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, Yenimahalle'de istinat duvarının çökmesi sonucu evlerin hasar gördüğünü ve 2 kişinin yaralandığını açıkladı. Olayın nedeni bağımsız kurumlar tarafından incelenecek ve sorumlular cezalandırılacak.

 • Nazilli Belediyesi Sağanak ve Fırtına Sonrası Müdahale Etti
  16:28 Nazilli Belediyesi Sağanak ve Fırtına Sonrası Müdahale Etti

  Nazilli Belediyesi ekipleri sağanak ve fırtınanın etkili olduğu bölgelerde müdahale gerçekleştirdi. Yolları açan, devrilen ağaçları kaldıran ve rögar kapaklarını temizleyen ekipler, bölgenin güvenliğini sağladı.

 • Gaziantep'te konteyner kentteki çocuklar için 23 Nisan etkinlikleri düzenlendi
  16:24 Gaziantep'te konteyner kentteki çocuklar için 23 Nisan etkinlikleri düzenlendi

  Gaziantep'in İslahiye ilçesinde, Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından konteyner kentte barınan çocuklar için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri düzenlendi. Yeşilyurt Mahallesi'nde kurulan Umut Evi Destek Merkezi'nde 500'e yakın çocuğun katıldığı şenlikte çocuklar, gösteri ve çeşitli atölyelere katıldı. Etkinliğe, İslahiye Koordinatör Kaymakamı Muhammed Ali Çınarka, Gaziantep Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mutlu Kaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Kültür Daire Başkanı ve Genel Sekreter Yardımcısı Oya Alpay, İslahiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çetin, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Bora Tezel ve Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Acıoğlu da katıldı.

 • İstanbul'da Yağışlar Sonrası Herhangi Bir Olumsuzluk Yaşanmadı
  16:24 İstanbul'da Yağışlar Sonrası Herhangi Bir Olumsuzluk Yaşanmadı

  Marmara Bölgesi'nde dün gece yarısından itibaren etkili olan rüzgar ve yağış sonrası İBB Afet İşleri Daire Başkanlığı, AKOM'dan yapılan açıklamada, en fazla yağışın Arnavutköy, Çatalca ve Şile ilçelerine düştüğü ve herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığı belirtildi. Yarından itibaren ise hava sıcaklıklarının tekrar yükseleceği vurgulandı.

 • Efes Selçuklu Çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Kutluyor
  16:24 Efes Selçuklu Çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Kutluyor

  Efes Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenen çocuk şenliği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanacak. Etkinlikler arasında atölyeler, zeka oyunları, el becerileri atölyeleri ve sahne etkinlikleri yer alacak.


Advertisement