Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Aydın Büyükşehir Belediyesi Sahillerde Yürüyüş ve Bisiklet Yollarıyla Beğeni Kazanıyor - Son Dakika

Aydın Büyükşehir Belediyesi Sahillerde Yürüyüş ve Bisiklet Yollarıyla Beğeni Kazanıyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin hayata geçirdiği yürüyüş ve bisiklet yolları, Kuşadası Sevgi Plajı Yürüyüş ve Bisiklet Yolu ile vatandaşların beğenisini kazanıyor. Modern yapısı ve gece aydınlatmasıyla dikkat çeken bu yollar, herkesin keyifli vakit geçirebileceği ortamlar sunuyor. Vatandaşlar, bu hizmetten dolayı Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Özlem Çerçioğlu'na teşekkür ediyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Sahillerde Yürüyüş ve Bisiklet Yollarıyla Beğeni Kazanıyor
22.07.2023 - 14:03,  Güncelleme: 14:05

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin, kent genelindeki sahillerde hayata geçirdiği yürüyüş ve bisiklet yolları vatandaşların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

O yollardan biri olan Kuşadası Sevgi Plajı Yürüyüş ve Bisiklet Yolu, modern yapısı, gece aydınlatması ve iki yönde yaklaşık 20 kilometrelik parkuru ile 7'den 70'e herkesi ağırlıyor. Yürüyüş ve bisiklet yollarının kentin önemli sembollerinden biri olduğunu ifade eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "Vatandaşlarımızın sevdikleriyle keyifli vakit geçirebileceği, spor yapabileceği ortamlar hazırlamaya ve sunmaya devam edeceğiz" dedi.

Sahil kesimlerinde yapılan yürüyüş ve bisiklet yollarından duyduğu memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, burada hem sportif faaliyet yapabiliyor hem de sevdiklerimizle yürüyüş yaparak günün stresini atabiliyoruz bu güzel hizmetten dolayı Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Özlem Çerçioğlu'na çok teşekkür ederiz diye konuştu. - AYDIN

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Yaşam Aydın Büyükşehir Belediyesi Sahillerde Yürüyüş ve Bisiklet Yollarıyla Beğeni Kazanıyor - Son Dakika


Advertisement