Üsküdar-Samandıra Metro Hattı'nda seferler 72 saat sonra normale döndü - Son Dakika
Yaşam

Üsküdar-Samandıra Metro Hattı'nda seferler 72 saat sonra normale döndü

İstanbul Üsküdar-Samandıra Metro Hattı'nda 3 gün önce meydana gelen aksaklığın giderilmesiyle 72 saat süren ulaşım krizi sona erdi.

25.04.2024 08:19  Güncelleme: 08:23

Üsküdar- Samandıra Metro Hattı'nda üç gün önce meydana gelen aksaklığın giderilmesiyle seferler 72 saat sonra normale döndü.

ÖNCE TEKNİK ARIZA OLARAK AÇIKLANMIŞTI

İstanbul Büyükşehir Belediyesine (İBB) bağlı Metro İstanbul'un önce "teknik arıza" olarak açıkladığı, sonrasında "zorunlu bakım çalışması" şeklinde nitelendirdiği, önceki gün ise "işletme saatleri dışında eğitim amaçlı kullanılan yolcusuz iki trenin teması"ndan kaynaklandığını bildirdiği problem 72 saat sonra çözülebildi.

METRO İSTANBUL'DAN AÇIKLAMA

Metro İstanbul'un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "M5 Üsküdar-Samandıra Metro Hattı'mızda seferlerimiz normale dönmüştür" ifadelerine yer verildi.

Son Dakika Yaşam Üsküdar-Samandıra Metro Hattı'nda seferler 72 saat sonra normale döndü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (4)

  • Dilek Haliss: Her Şey Çok Güzel Olucak ;) 17 8 Yanıtla
  • Eski Tüfek.: Dilek Halis...% 60 ile herşey çok güzel oldu..:) 13 11 Yanıtla
  • Selim Kayisi: Şu önündeki bariyerlerden keşke bütün metrolara yapılsa, metroda intihar vakaları arttı. o bariyerler olursa önlenmiş olur. 6 3 Yanıtla
  • Recep Yaşakan: bir vatandaş olarak ne söyleyeyim İmamoğlu geldiğinden beri metrolar yanıyor ve kuyruklar çoğaldı bu mu hizmet ama suç.unun değil ona oy verenlerin onlar için tertemiz içinde insanlar var hakkına giriyorlar oy vermeyenler için söylüyorum oy verenler sürünsün 3 3 Yanıtla

Advertisement