150 liraya satılan halılar izdiham yarattı! Vatandaşların birbirleriyle yarıştığı anlar kameralara yansıdı - Son Dakika

150 liraya satılan halılar izdiham yarattı! Vatandaşların birbirleriyle yarıştığı anlar kameralara yansıdı

07.07.2022 10:10

İstanbul Fatih'te bir mağazanın, halıları 150 liradan satacağını duyurmasının ardından izdiham yaşandı. Vatandaşlar, ucuz halıya sahip olabilmek için kıyasıya bir yarışa girerken o anlar da kameralara yansıdı.

İstanbul'da bulunan bir mağaza, uygun fiyata halı satışı yaptığını duyurunca vatandaşların akınına uğradı. Tanesi 150 TL olan halıdan almak için mağazaya gelenler adeta birbirleriyle yarıştı. Renk renk, çeşit çeşit halılar arasından beğendiklerini almaya çalışan vatandaşlar izdihama neden oldu.

"9 TANE ALDIM KOMŞUYA DAĞITACAĞIM"

Uygun fiyatlı olduğu için birden çok halı aldığını söyleyen bir vatandaş, "Çok ucuz, tanesi 150 TL. 4-5 tane alacağız. Eşimize, dostumuza söyleyeceğiz. Şuraya baksanıza, halk burada. Ucuz diye herkes buradan alıyor" dedi. Halı alan bir başka vatandaş ise, "9 tane halı aldım. Konu komşuya dağıtacağım. Tanesi 150 TL" diye konuştu.

YORUMLAR
500
AK Parti 'Yüz Yüze 100 Gün' projesi ile sahada AK Parti 'Yüz Yüze 100 Gün' projesi ile sahada Yaz aylarında buz satışları tavan yaptı Yaz aylarında buz satışları tavan yaptı Çavuşoğlu, MSB ile iş birliğinin küresel gıda güvenliğine etkisini vurguladı Çavuşoğlu, MSB ile iş birliğinin küresel gıda güvenliğine etkisini vurguladı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 150 liraya satılan halılar izdiham yarattı! Vatandaşların birbirleriyle yarıştığı anlar kameralara yansıdı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement