6. Geleneksel Kurşunlu Bal ve Gençlik Festivali - Son Dakika

6. Geleneksel Kurşunlu Bal ve Gençlik Festivali

12.08.2013 17:06
6. Geleneksel Kurşunlu Bal ve Gençlik Festivali

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Kurşunlu MHP Belediye Başkan Adayı'nın İbrahim Doğu olduğunu açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Kurşunlu MHP Belediye Başkan Adayı'nın İbrahim Doğu olduğunu açıkladı.

Kurşunlu İlçe Stadı'nda yapılan 6. Geleneksel Kurşunlu Bal ve Gençlik Festivali'ne katılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yoğun programı nedeni ile festivale katılamadığını ve kendisinden tüm Kurşunlululara selam gönderdiğini kaydetti.

Hükümetin iç ve dış politikalarını eleştiren Karakaya, Kurşunlu Belediye Başkanı İbrahim Doğu'yu 2014'te yapılacak yerel seçimler için MHP Kurşunlu Belediye Başkan Adayı ilan etti.

Kurşunlu Belediye Başkanı İbrahim Doğu ise Kurşunlu'ya yapılan yatırımlarla işsizliğin önüne geçtiklerini ve ilçenin işsizlik problemi olmadığını belirtti.

Doğalgaz, TOKİ ve sanayi yatırımlarının ilçe ekonomisini güçlendirdiğini ifade eden Başkan Doğu, "Şu anda en dar sokaklarımız bile doğal gaz alabilecek konumda. 4 dönemdir alnımızın akıyla Kurşunlu'ya hizmet ediyoruz ve ilçenin bir çok önemli sorununa neşter vurduk. Ayrıca ilçemize 1 milyon 500 bin lira harcayarak ilçemize güzel bir düğün salonu kazandıracağız. Kurşunlulular her şeyin en iyisine layık" diye konuştu.

Çankırı AK Parti Milletvekili Hüseyin Filiz de parti ayrımı gözetmeksizin memleket için çalıştıklarını söyledi. Yapılan sanayi yatırımlarıyla Çankırı'nın yavaş yavaş göç almaya başladığını anlatan Filiz, "Çankırı artık göç veren değil, göç alan bir il haline geldi. Yapılan yatırımlardan sonra nüfusumuz artacak ve 2 olan milletvekili sayımız yeniden 3'e çıkacak. Biz siyasi meselelere değil, memleket meselelerine kafa yoruyoruz" dedi.

Daha sonra ilçede bal yetiştiren üreticiler arasında dereceye giren üreticilere hediyeleri verildi.

Konuşmaların sonunda ünlü sanatçı Zara, söylediği birbirinden güzel türkülerle kendisini izlemeye gelenlere eğlenceli bir gece yaşattı. - ÇANKIRI

YORUMLAR
500
2023'te siyasete girecek olan Nihat Doğan'dan çok konuşulacak çıkış: MHP nasıl siyaset yapıyorsa HDP de yapsın 2023'te siyasete girecek olan Nihat Doğan'dan çok konuşulacak çıkış: MHP nasıl siyaset yapıyorsa HDP de yapsın MHP Şalpazarı İlçe Başkanı Ömer Özdin hayatını kaybetti MHP Şalpazarı İlçe Başkanı Ömer Özdin hayatını kaybetti Basın Meslek Örgütleri: 'Sil Baştan Yepyeni Bir Yasa Çalışmasına Her Türlü Katkıyı Vermeye 'Varız, Hep Birlikte Buradayız' Diyoruz' Basın Meslek Örgütleri: 'Sil Baştan Yepyeni Bir Yasa Çalışmasına Her Türlü Katkıyı Vermeye 'Varız, Hep Birlikte Buradayız' Diyoruz'
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 6. Geleneksel Kurşunlu Bal ve Gençlik Festivali - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement