Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğrencilerinden Şiir Dinletisi - Son Dakika

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğrencilerinden Şiir Dinletisi

03.01.2012 18:20
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğrencilerinden Şiir Dinletisi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde öğrenciler tarafından müzik ve şiir dinletisi sunuldu.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde öğrenciler tarafından müzik ve şiir dinletisi sunuldu.

Nezehat Çeçen Konferans Salonu'nda Süveyda Kültür ve Sanat Topluluğu'nca düzenlenen şiir ve müzik dinletisine, akademisyenlerle öğrenciler katıldı.

Ünlü şairlerden şiirlerin seslendirildiği gecede öğrenciler söyledikleri şarkı ve türkülerle, salondakilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Gecede sahne alan öğrenciler, seslendirdikleri şarkı ve türkülerle salondakilere güzel anlar yaşattı. Mevlana ve Şems'i anlatan şiirlerin okunduğu sırada bir semazenin yaptığı sema gösterisi büyük alkış aldı.

- AĞRI

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğrencilerinden Şiir Dinletisi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

İzmir'de yaşananları 18:33 İzmir'de yaşananları "İtiş kakış" olarak yorumlayan Fenerbahçe'den İrfan Can açıklaması: Vahim hata Manisa'da ormanlıkta görüntülenen esrarengiz yaratık! 18:14 Manisa'da ormanlıkta görüntülenen esrarengiz yaratık! "Dünyayı yöneten ırk" olarak biliniyor Metin Gürcan'ın tutuklanmasına Ali Babacan'dan ilk tepki: Yanında olacağız 17:37 Metin Gürcan'ın tutuklanmasına Ali Babacan'dan ilk tepki: Yanında olacağız Son Dakika: Benzine 58 kuruş indirim! 16:24 Son Dakika: Benzine 58 kuruş indirim! Vitor Pereira'nın boşluğu çabuk doldu! Fenerbahçe'nin yeni hocası Süper Lig'den 15:02 Vitor Pereira'nın boşluğu çabuk doldu! Fenerbahçe'nin yeni hocası Süper Lig'den Göztepe ve Fenerbahçe'den TFF'ye yaylım ateşi 14:51 Göztepe ve Fenerbahçe'den TFF'ye yaylım ateşi
Son dakika: Asgari Ücret Tespit Komisyonu, milyonların zammını belirlemek için bir araya geldi 14:21 Son dakika: Asgari Ücret Tespit Komisyonu, milyonların zammını belirlemek için bir araya geldi Trabzonspor inat etti! Şampiyonluk yolunda bir dünya yıldızı, bir de gol makinesi transfer ediyor 13:35 Trabzonspor inat etti! Şampiyonluk yolunda bir dünya yıldızı, bir de gol makinesi transfer ediyor
Advertisement