AK Parti Ahlat İlçe Başkanlığı'nda Yönetim Değişikliği - Son Dakika

AK Parti Ahlat İlçe Başkanlığı'nda Yönetim Değişikliği

05.01.2012 12:00
AK Parti Ahlat İlçe Başkanlığı'nda Yönetim Değişikliği

AK Parti Ahlat İlçe Başkanlığına Mesut Subaşı getirildi.

AK Parti Ahlat İlçe Başkanlığına Mesut Subaşı getirildi.

Göreve atanan Subaşı, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçede birlik ve beraberliği sağlayarak, halka hizmet edeceklerini söyledi.

En kısa zamanda oluşturacakları yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, halkla gönül birliği yapacaklarını ifade eden Subaşı, şöyle konuştu:

"Tüm ilçe halkını kucaklayacağız. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem'in, şahsıma tevdi etmiş olduğu ve benim için son derece önemli olan bu görevi üstlenmekten onur duyuyorum. Oluşturacağımız yönetimle halkımızla ele ele vererek, ilçemizi her yönüyle layık olduğu yere taşımak için, bütün gücümüzle çalışacağız."

- BİTLİS

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan: '2023 seçiminde tarihimizin en büyük zaferi elde etmemizin önüne kimse geçemez' Cumhurbaşkanı Erdoğan: '2023 seçiminde tarihimizin en büyük zaferi elde etmemizin önüne kimse geçemez' AK Parti Sözcüsü Çelik: 'Sporun ruhuna gölge düşürmeye çalışanlar gereken cezayı alacak' AK Parti Sözcüsü Çelik: 'Sporun ruhuna gölge düşürmeye çalışanlar gereken cezayı alacak' AK Parti'li Dağ'dan Göztepe-Altay maçındaki olaylara ilişkin itidalli davranma çağrısı Açıklaması AK Parti'li Dağ'dan Göztepe-Altay maçındaki olaylara ilişkin itidalli davranma çağrısı Açıklaması

Son Dakika Yerel AK Parti Ahlat İlçe Başkanlığı'nda Yönetim Değişikliği - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement