AK Parti Kadın Kolları Kongresi - Son Dakika

AK Parti Kadın Kolları Kongresi

03.01.2012 14:00
AK Parti Kadın Kolları Kongresi

AK Parti Kadın Kollarının 3.Olağan Kongresi'nin 8 Ocak Pazar günü yapılacağı bildirildi.

AK Parti Kadın Kollarının 3. Olağan Kongresi'nin 8 Ocak Pazar günü yapılacağı bildirildi.

Kadın Kolları İl Başkanı Sevinç Kasal yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinin seçileceği seçimler için gerekli hazırlıkları tamamladıklarını belirtti.

AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı'nın yoğun ve ciddi çalışmalar yaptığına dikkati çeken Kasal, AK Parti'nin politikalarını, yaklaşımlarını ve her kesimi kucaklayan bakış açısını Aksaraylılarımıza hanımlarla birlikte anlattıklarını bildirdi.

Sadece seçimlerde değil farklı zamanlarda da önemli çalışmalar ürettiklerini anlatan Kasal, şunları kaydetti:

"Yardıma ihtiyacı olan kardeşlerimizi hiçbir zaman unutmadık. Her zaman onlarla birlikte olduk. Farklı zaman dilimlerinde çat kapı ziyaretlerle kardeşlerimizle buluştuk. Van depreminin ardından da duyarsız kalmadık. Hanım kardeşlerimizle birlikte başlattığımız bir kampanyayla depremzedelere ulaşmak için çalıştık."

Kasal, AK Parti Kadın Kolları 3. Olağan İl Kongresi'nin 8 Ocak Pazar günü saat 12.00'da Belediye Tiyatro Salonunda gerçekleştireceklerini bildirdi.

- AKSARAY

YORUMLAR
500
Z kuşağı tercihini yaptı! İlk defa oy kullanacak gençlerin yüzde 37'si CHP'ye oy verecek Z kuşağı tercihini yaptı! İlk defa oy kullanacak gençlerin yüzde 37'si CHP'ye oy verecek Görevden alınan AKP'li Cahit Özkan'dan açıklama: Affımı istirham ettim Görevden alınan AKP'li Cahit Özkan'dan açıklama: Affımı istirham ettim Cahit Özkan'ın yerine getirilen Yılmaz Tunç kimdir? Cahit Özkan'ın yerine getirilen Yılmaz Tunç kimdir?
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Kadın Kolları Kongresi - Son Dakika


Advertisement