Akçakale Türk Bayrakları ile Donatıldı - Son Dakika

Akçakale Türk Bayrakları ile Donatıldı

Akçakale Türk Bayrakları ile Donatıldı
Son Güncelleme: 17.07.2016 15:30

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde darbe girişimine karşı çıkan vatandaşlar dün geceden beri meydanlarda toplanarak birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde darbe girişimine karşı çıkan vatandaşlar dün geceden beri meydanlarda toplanarak birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan'ın talimatıyla sabahın erken saatlerinde yaklaşık 120 personelle başta kamu kurum binaları olmak üzere istasyon caddesi baştan sona kadar Türk bayrakları ile donatıldı.

Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan yaptığı açıklamada, " Türkiye'nin terörle mücadele ettiği bir süreçte Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde bir grubun kendi vatandaşına silah doğrultması, demokrasiyi askıya alma ve seçimle iş başına gelmiş hükumetimizi devirme girişiminde bulunulmuştur. Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binali Yıldırımın talimatlarıyla bu cuntacılara meydanları boş bırakmayacağız. Ayrıca belediyemizde görevli yaklaşık 120 personelle başta kamu kurum binaları olmak üzere istasyon caddesi baştan sona Türk bayrakları ile donatıldı" dedi. - ŞANLIURFA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Akçakale Türk Bayrakları ile Donatıldı - Son Dakika


Advertisement