Altıntop Kardeşlerin Dolandırılması Davası - Son Dakika

Altıntop Kardeşlerin Dolandırılması Davası

26.01.2012 16:21
Altıntop Kardeşlerin Dolandırılması Davası

Milli futbolcular Hamit ve Halil Altıntop kardeşlerin dolandırıldığı iddiasına ilişkin davada, Halil Altıntop'un yeniden ifadesi alındı.

Milli futbolcular Hamit ve Halil Altıntop kardeşlerin dolandırıldığı iddiasına ilişkin davada, Halil Altıntop'un yeniden ifadesi alındı.

İstanbul 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen dava kapsamında, Trabzon 2. Ağır Ceza Mahkemesinde bir süre önce talimatla ifadesi alınan Halil Altıntop, sanık avukatlarının talebi doğrultusunda yeniden ifade vermek için Trabzon Adliyesine geldi.

Trabzon 2. Ağır Ceza Mahkemesinde tekrar talimatla ifadesi alınan Altıntop'un, ifadesinde, önceki beyanlarını tekrar ettiği öğrenildi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, sanıklar Cemile Aylin Arslan ve annesi Semira Aydınay ile teyzesinin oğlu Hakan Gücün'ün, "fikri ve maddi dayanışma içerisinde, zincirleme olarak bilişim sistemlerini ve bankayı aracı kılarak, haksız yarar elde ederek dolandırıcılık" suçunu işledikleri belirtiliyor.

Milli futbolcular Halil ve Hamit Altıntop kardeşlerin müşteki olarak yer aldığı iddianamede, 3 sanığın 2,5 ile 12'şer yıl arasında hapisle cezalandırılmaları talep ediliyor.

- TRABZON

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Trabzonlu kira artışı ile ilgili Din İşleri Yüksek Kurulu'na fetva başvurusunda bulundu, kurul cevabını siteden duyurdu Trabzonlu kira artışı ile ilgili Din İşleri Yüksek Kurulu'na fetva başvurusunda bulundu, kurul cevabını siteden duyurdu Romanlar 14 Mayıs'ta Cumhur İttifakı'nı destekleyeceklerini açıkladı Romanlar 14 Mayıs'ta Cumhur İttifakı'nı destekleyeceklerini açıkladı AKŞENER VE İMAMOĞLU ÖĞRENCİLERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ AKŞENER VE İMAMOĞLU ÖĞRENCİLERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Son Dakika Yerel Altıntop Kardeşlerin Dolandırılması Davası - Son Dakika


Advertisement