Antalya Devlet Konservatuvarına Yetenek Sınavıyla Öğrenci Alınacak - Son Dakika

Antalya Devlet Konservatuvarına Yetenek Sınavıyla Öğrenci Alınacak

05.06.2014 15:11
Antalya Devlet Konservatuvarına Yetenek Sınavıyla Öğrenci Alınacak

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde öğrenci alımı için yetenek sınavı yapacak.

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde öğrenci alımı için yetenek sınavı yapacak.

Antalya Devlet Konservatuvarı, 2014-2015 eğitim öğretim yılı için 16 Haziran-11 Temmuz tarihleri arasında müzik ve bale ilkokulu, ortaokulu, müzik ve sahne sanatları lisesi ve lisans devresine öğrenci alımıyla ilgili özel yetenek ve performans sınavı düzenleyecek.

Konservatuvar Müdürü Ayşe Sezer, yaptığı açıklamada, geleceğin sanatçılarının sahneye ilk adımlarını konservatuvarlarda attıklarını belirtti. Sezer, "Çocuklarının yetenekli olduğunu düşünen tüm velilerin, yapılan özel yetenek sınavına çocuklarını teşvik etmesini istiyoruz" dedi.

Yeni eğitim öğretim dönemi için yapılacak özel yetenek sınavlarında geçen yıllara göre öğrenci kontenjan sayılarının artırıldığına değinen Sezer, sınavlarla ilgili detaylı bilginin www.akdeniz.edu.tr adresinden edinilebileceğini açıkladı. - Antalya

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Antalya'da Çevreciler, Bakan Ersoy'un İki Koyda 179 Metrekare Olarak Açıkladığı İnşaat Alanını Ölçtü, Sadece Bir Koyda 480 Metrekare Alana Beton... Antalya'da Çevreciler, Bakan Ersoy'un İki Koyda 179 Metrekare Olarak Açıkladığı İnşaat Alanını Ölçtü, Sadece Bir Koyda 480 Metrekare Alana Beton... Togg'a Antalya'da yoğun ilgi Togg'a Antalya'da yoğun ilgi E-Devlet'ten gelen ihtarı kontrol etmedi, ailesi ve eşyalarıyla birlikte evden çıkartıldı E-Devlet'ten gelen ihtarı kontrol etmedi, ailesi ve eşyalarıyla birlikte evden çıkartıldı

Son Dakika Yerel Antalya Devlet Konservatuvarına Yetenek Sınavıyla Öğrenci Alınacak - Son Dakika


Advertisement