Arü Rektörü Prof. Dr. Korkmaz Açıklaması - Son Dakika

Arü Rektörü Prof. Dr. Korkmaz Açıklaması

28.07.2013 17:39
Arü Rektörü Prof. Dr. Korkmaz Açıklaması

"Bir dünya üniversitesi olma hedefimizde emin adımlarla ilerliyoruz"

Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, "Bir dünya üniversitesi olma hedefimizde emin adımlarla ilerliyoruz" dedi.

Korkmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, ARÜ'nün dünya üniversitesi olma hedefiyle yola çıktığını ve hızla gelişmeye devam ettiğini kaydetti.

Kısa bir süre önce de idari kadrosunu güçlendirdiğini ifade eden Korkmaz, "Yeni memur alımları oldu. Bu yeni kadro ile gücümüze güç kattık. Ardahan Üniversitesi olarak artık bir dünya üniversitesi olma hedefimizde emin adımlarla ilerliyoruz" dedi.

Korkmaz, Ardahan Üniversitesi'nin yeni bir üniversite olduğunu belirterek, "Üniversitemiz henüz 5 yaşında bir üniversitedir. Bir çocuk gibi daha yeni yeni büyümeye başlıyor. İlk geldiğimde, bir oda bir rektör idi ama şimdi çok güzel bir kampüs oluşuyor. Yeni kampüsüyle farklı ve geleceği olan bir dünya üniversite olacak" diye konuştu. - Ankara

YORUMLAR
500
Kars'ta 'İnterhas Tanıtım Günleri' toplantısı yapıldı Kars'ta 'İnterhas Tanıtım Günleri' toplantısı yapıldı Sosyal medyada terör propagandası yapan 2 zanlı yakalandı Sosyal medyada terör propagandası yapan 2 zanlı yakalandı Ardahan'da 'Ekranı kapat, dünyaya koş' etkinliği gerçekleştirildi Ardahan'da 'Ekranı kapat, dünyaya koş' etkinliği gerçekleştirildi
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Arü Rektörü Prof. Dr. Korkmaz Açıklaması - Son Dakika


Advertisement