Aşağıkaraman Muhtarevi Hizmete Girdi - Son Dakika

Aşağıkaraman Muhtarevi Hizmete Girdi

08.05.2015 10:40
Aşağıkaraman Muhtarevi Hizmete Girdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ninKonyaaltı ilçesi Aşağıkaraman Mahallesi’nde yaptığı Muhtarevi, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel tarafından hizmete açıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Konyaaltı ilçesi Aşağıkaraman Mahallesi'nde yaptığı Muhtarevi, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel tarafından hizmete açıldı.

Aşağıkaraman Muhtarevi'nin açılışına AK Parti Antalya Milletvekili adayı Gökçen Özdoğan Enç, Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Konyaaltı Koordinatörü Önder Önen, Aşağıkaraman Muhtarı Mesut Pöze, meclis üyeleri, azalar ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Türel yaptığı konuşmada, Antalya'ya hizmet için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, "Küçüğünden büyüğüne, asfalttan mega projelere bir çok hususu çözme gayretindeyiz. Biz sizin hizmetkarınız olmaktan şeref duyuyoruz. Bu görevler hiçbirimize baki değil. Bizler de gelip geçeceğiz. Önemli olan bu eserlerin baki kalması. Bizim içinse baki kalan bu kubbede hoş bir seda olmak" dedi.

BÜYÜKŞEHİR ATÖLYELERİNDE ÜRETİLDİ

Muhtarevinin Büyükşehir Belediyesi atölyelerinde üretildiğini belirten Başkan Türel, muhtarların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edildiğini kaydetti. Muhtarları mesai arkadaşı olarak gördüklerini ifade eden Türel, "Onlar bizim gözümüz, kulağımız, dilimiz. Onlar olmasa hizmetlerimizin çoğunda muvaffak olamayız. Örneğin bir Batı Çevreyolu meselesinde gerek arazinin kullanıma açılması gerekse imarla ilgili sorunlar yaşadığımızda muhtarlarımızdan yardım istiyoruz, vatandaşlarımızla görüşüp sorunun çözümünde bize destek oluyorlar. Mesai arkadaşlığı ortaya koyuyorlar. Biz Antalya'yı beraber yöneteceğiz derken bunu kastetmiştik" diye konuştu.

YOL MÜJDESİ

Konuşmasında Döşemealtı'nı Konyaaltı'na bağlayacak Aşağıkaraman-Nebiler yolunda, yol açma çalışmalarını tamamladıklarını ve yakında asfalta başlayacakları belirten Başkan Türel, "En büyük onurumuz ve güvenimiz milletimize verdiğimiz sözleri yerine getirmek. Bugüne kadar ne söylediysek gerçekleşti" dedi.

TÜREL'E TEŞEKKÜR

Aşağıkaraman Mahalle Muhtarı Mesut Pöze de, mahalle halkı adına Başkan Türel'e teşekkür ederek, "Böyle modern bir muhtarlık binasını bize kazandırdınız. Ayrıca Aşağıkaraman Yaylası'nın içme suyu sorununu da çözdünüz. Konyaaltını Döşemealtı'na bağlayacak Aşağıkaraman- Nebiler yolunu, Boğaçayı Projesi'nin yapılmasını heyecanla bekliyoruz. İyi ki varsınız. Bu eserler var oldukça siz hep konuşulacaksınız" ifadelerini kullandı. - ANTALYA

YORUMLAR
500
Konyaaltı'nda Yaza Merhaba Konseri Konyaaltı'nda Yaza Merhaba Konseri Alanya Yeni Hal Kompleksi'ne taşınma konusu masaya yatırıldı Alanya Yeni Hal Kompleksi'ne taşınma konusu masaya yatırıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Aşağıkaraman Muhtarevi Hizmete Girdi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement