Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Asp İl Müdür Vekili İlbaş'a Tebrik Ziyaretleri - Son Dakika

Asp İl Müdür Vekili İlbaş'a Tebrik Ziyaretleri

Erzurum İl Müftü vekili Celal Büyük, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür vekili Cemil İlbaş’ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Asp İl Müdür Vekili İlbaş\'a Tebrik Ziyaretleri
06.12.2016 - 13:58,

Erzurum İl Müftü vekili Celal Büyük, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür vekili Cemil İlbaş'ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Büyük, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün önemli çalışmaları olduğunu belirterek, kurumlar arası koordinasyonu önemsediklerini söyledi.

Büyük, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile ortak projelere imza attıklarını belirterek, İlbaş'a yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

İlbaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, özellikle ailelerin bilinçlendirilmesi noktasında Erzurum İl Müftülüğü ile ortak projelerinin devam edeceğini ifade etti.

Öte yandan Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ve beraberindekilerde İlbaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlbaş, Taşkesenligil'e teşekkür ederek, Erzurum'a en iyi hizmeti sunmak için kurumlar arası sinerjiye önem vereceklerini ifade etti. - ERZURUM

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Asp İl Müdür Vekili İlbaş'a Tebrik Ziyaretleri - Son Dakika


Advertisement