Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Anıtkabir'i ziyaret etti - Son Dakika
Yerel

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Anıtkabir'i ziyaret etti

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Anıtkabir\'i ziyaret etti

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Belediye Başkanları Çalıştayı'na katılmak üzere gittiği Ankara'da Anıtkabir'i ziyaret etti. Başkan Çerçioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Ata'mızı ziyaret ettiklerini ve çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

20.04.2024 14:28  Güncelleme: 14:31

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Belediye Başkanları Çlıştayı'na katılmak üzere gittiği Ankara'da Anıtkabir'i ziyaret etti.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve ilçe belediye başkanları, Belediye Başkanları Çalıştayı'na katılmak üzere Ankara'ya gitti. Başkan Çerçioğlu ve beraberindekiler, Genel Başkan Özgür Özel'le birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.

Başkan Çerçioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Genel Başkanımız Özgür Özel ve Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanlarımız ile birlikte Anıtkabir'de Ata'mızı ziyaret ettik. Ülkemizin aydınlık yarınları için çok çalışacak, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün açtığı yolda, gösterdiği hedefe durmadan yürümeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. - AYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Anıtkabir'i ziyaret etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement