Aydın Büyükşehir Belediyesi Anneler Günü'nü Kutladı - Son Dakika
Yerel

Aydın Büyükşehir Belediyesi Anneler Günü'nü Kutladı

Aydın Büyükşehir Belediyesi Anneler Günü\'nü Kutladı

Aydın Büyükşehir Belediyesi, anneleri bir araya getirerek onların Anneler Günü'nü coşku içerisinde kutlamasını sağladı. Anneler, çeşitli etkinliklerle eğlenceli bir gün geçirdi.

11.05.2024 22:12  Güncelleme: 22:13

Aydın Büyükşehir Belediyesi, anneleri bir araya getirerek onların Anneler Günü'nü coşku içerisinde kutlamasını sağlarken, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tüm annelerin Anneler Günü'nü kutladı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Aydın genelindeki kültür merkezlerine devam eden kursiyerlerin anneleri ile düzenlenen zumba, pilates gibi kurslara devam eden anneler bir araya geldi. Anneleri buluşturan Büyükşehir Belediyesi onların eğlence dolu bir gün geçirmesini sağladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı eğitmenlerinden Efe Dumancı ile Selcan Temel'in sahneye çıktığı etkinlik Tekstil Park'taki Fuar Aydın'da düzenlendi. Anneler, kendilerine çeşitli hediyelerin de verildiği eğlencede doyasıya eğlendi. Anneler her zaman yanlarında olan ve bu özel günde bir araya gelmelerini sağlayan Çerçioğlu'na teşekkür etti. - AYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Aydın Büyükşehir Belediyesi Anneler Günü'nü Kutladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement