Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Gençlik Kültür Merkezi'nde Güz Yarıyılı  Başladı - Son Dakika

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Gençlik Kültür Merkezi'nde Güz Yarıyılı  Başladı

27.09.2022 15:06
Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Gençlik Kültür Merkezi'nde Güz Yarıyılı  Başladı

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Gençlik Kültür Merkezi’nde güz yarıyılı başladı. Merkezde gençlerin kırtasiye ihtiyaçları da Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanıyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Gençlik Kültür Merkezi'nde güz yarıyılı başladı. Merkezde gençlerin kırtasiye ihtiyaçları da Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanıyor.

Uzman eğitmen kadrosuyla geçen yıllarda yüzlerce öğrenciyi üniversiteyle buluşturan Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin kültür merkezlerinde yeni dönem başlıyor. Aydın merkezdeki Gençlik Kültür Merkezi'nde okula ve sınavlara yardımcı dersler başlarken; Aydın geneline yayılan 25 kültür merkezinde ise etkinlikler 3 Ekim itibarıyla başlayacak.

Tüm gençleri, kültür merkezlerine davet eden Başkan Özlem Çerçioğlu, "Her yıl yüzlerce gencimizin bizlerle üniversiteye hazırlanarak başarılı olmalarıyla ziyadesiyle mutlu oluyoruz. Gençleri hayalleriyle buluşturabilmek için geçen yıllardaki başarımızı bu yıl da tekrarlayacağız. İster üniversiteye hazırlansın, ister ara sınıf olsun her yaştan gencimizi kültür merkezlerimize bekliyoruz" dedi.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
15. Sabancı Vakfı Uluslararası Filantropi Semineri iklim acil durumuna odaklandı 15. Sabancı Vakfı Uluslararası Filantropi Semineri iklim acil durumuna odaklandı Gençlik merkezlerine yoğun ilgi Gençlik merkezlerine yoğun ilgi Pehlivan: 'Menemen çömlekçiliğinin dünyaya açılması için elimizden geleni yapacağız' Pehlivan: 'Menemen çömlekçiliğinin dünyaya açılması için elimizden geleni yapacağız'

Son Dakika Yerel Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Gençlik Kültür Merkezi'nde Güz Yarıyılı  Başladı - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement