Aydın Büyükşehir Belediyesi Tepecik Mahallesi'nde Sıcak Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor - Son Dakika
Yerel

Aydın Büyükşehir Belediyesi Tepecik Mahallesi'nde Sıcak Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi Tepecik Mahallesi\'nde Sıcak Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Efeler ilçesi Tepecik Mahallesi'nde Mehmet Ali Tosun Bulvarı'nda sıcak asfalt serimi çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlar yapılan hizmetlerden memnun olduklarını belirtti.

09.05.2024 09:49  Güncelleme: 09:51

Yatırımlarına her geçen gün bir yenisini daha ekleyen Büyükşehir, Efeler ilçesi Tepecik Mahallesi, Mehmet Ali Tosun Bulvarı'nda sıcak asfalt serimi çalışmalarını sürdürüyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde vatandaşlar için daha güvenli ve konforlu yollar oluşturmaya devam ediyor. Efeler ilçesi Tepecik Mahallesi, Mehmet Ali Tosun Bulvarı'nda sıcak asfalt serimi çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürlüğü ekipleri, asfalt seriminin yanı sıra caddede genelindeki faaliyetlerine devam ediyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek yol yapım ve yenileme çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz" dedi.

Vatandaşlar, yapılan hizmetlerden oldukça memnun olduklarını belirtti ve hızlı, planlı ve koordineli bir şekilde sürdürülen çalışmalar için Çerçioğlu'na teşekkür etti. - AYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Aydın Büyükşehir Belediyesi Tepecik Mahallesi'nde Sıcak Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement