Keçiören Belediye Başkanı Ak, Nikahsız Çiftleri Evlendirdi - Son Dakika
Yerel

Keçiören Belediye Başkanı Ak, Nikahsız Çiftleri Evlendirdi

Keçiören Belediye Başkanı Ak, Nikahsız Çiftleri Evlendirdi

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, resmi nikahsız olarak yaşayan 4 çifti törenle evlendirdi.

27.02.2014 10:11  Güncelleme: 10:13
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, resmi nikahsız olarak yaşayan 4 çifti törenle evlendirdi. Toplu nikah töreninde çiftlerin mutluluğuna çocukları da ortak oldu.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, vakıf uzmanlarının yaptığı saha çalışmaları ve hane ziyaretleri sırasında resmi nikahsız olarak yaşadıkları belirlenen 4 çift için nikah töreni düzenledi. Ekonomik imkansızlık ve sosyo-kültürel nedenlerden dolayı resmi nikahı bulunmayan 4 çift, vakıf uzmanlarının danışmanlığında evlilik birliğini gerçekleştirmeye adım attı.

ÇOCUKLAR DA NİKAH TÖRENİNDE

Keçiören Kaymakamlığı Konferans Salonu'nda düzenlenen nikah töreninde çiftler, ilk defa resmi nikaha kavuşmanın heyecanını yaşadı. Çiftlerin bu mutlu günlerine çocukları da tanıklık etti.

Mutlu çiftlerin nikahını Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak kıyarken, Keçiören Kaymakamı Nusret Dirim, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Bülent Yağmur, Keçiören Togem Başkanı Ayten Aydın, Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizler Yardım Vakfı Başkanı Gülgen Dural, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardım Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Halil Yıldız da evlenen çiftlerin nikah şahidi oldu. - ANKARA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Keçiören Belediye Başkanı Ak, Nikahsız Çiftleri Evlendirdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement