Başkan Akbaş, İlçe Halkıyla Yakından İlgileniyor - Son Dakika
Yerel

Başkan Akbaş, İlçe Halkıyla Yakından İlgileniyor

Başkan Akbaş, İlçe Halkıyla Yakından İlgileniyor

Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, hasta ve esnaf ziyaretlerini sürdürdü.

04.01.2012 12:19
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, hasta ve esnaf ziyaretlerini sürdürdü. Fatih Caddesi'nde AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen ve belediye meclis üyeleri ile birlikte yaptığı esnaf ziyaretlerini gerçekleştiren başkan Akbaş, cadde üzerinde hizmet veren Çayırova Tıp Merkezi'ni de ziyaret etti.

Yaptığı cadde gezisinde cadde esnafları ile bir araya gelen Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, esnafların sorunlarını dinledi. Çayırova'nın en önemli ve en işlek caddesi olan Fatih Caddesi için önemli projeler geliştirdiklerini ifade eden başkan Akbaş, caddenin daha prestijli hale gelmesi için esnaflar ile birlikte koordineli bir çalışma sergileyeceklerini söyledi. Öncelikle caddenin yapısal anlamda yeni ve modern binalara kavuşmaya devam ettiğini ifade eden Akbaş, yapılacak düzenlemeler ile caddeye ayrı bir renk ve hava katacaklarını vurguladı. Cadde esnafı ile daha önce yaptıkları istişareler sonucunda dükkanların önüne satılan ürünlerin çıkarılması ile ilgili görüşmeler yaptıklarını belirten başkan Akbaş, kaldırımları ve yay geçişlerini engelleyen esnaflardan ürünlerini geniş alanlara yaymaları gerektiğini söyledi.

Yaptığı esnaf gezisinin akabinde cadde üzerinde sağlık hizmeti veren Çayırova Tıp Merkezi'ni de ziyaret eden başkan Akbaş, muayene için gelen vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini sundu. Tıp merkezi doktorları ile bir süre sohbet eden başkan Akbaş, sırada muayene bekleyen vatandaşlarla ve çocuklarla yakından ilgilendi. - KOCAELİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Akbaş, İlçe Halkıyla Yakından İlgileniyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement