Başkan Çöl hemşerilerini ziyaret etmeye devam ediyor - Son Dakika

Başkan Çöl hemşerilerini ziyaret etmeye devam ediyor

26.01.2022 15:53
Başkan Çöl hemşerilerini ziyaret etmeye devam ediyor

Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, yeni doğan bebekleri evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, yeni doğan bebekleri evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Başkan Çöl tarafından rutin haline getirilen ziyaretler kapsamında geçmiş olsun ziyaretleriyle, yeni doğan bebeklerimize hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuyor. Sandıklı Belediyesi'nde çalışan personellere geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunan Başkan Çöl, kendilerine ve ailelerine acil şifalar dileklerinde bulunarak, en kısa zamanda normal yaşantılarına dönmeleri dileklerinde bulundular.

Yeni dünyaya gelen bebeklerin ailelerini ziyaret eden Başkan Çöl, ailelere hayırlı, vatanına, milletine, dinine, bayrağına bağlı nesiller olmalarını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederek, evlatlarının hayırlı ve uğurlu olmalarını temenni ettiler. Başkan Çöl ziyaretleri kapsamında ailelerin bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sorarak, bu konuda kendilerini gece gündüz aramaktan çekinmemeleri gerektiğinin altını çizerek, ailelere günün bir hatırası olması sebebiyle hediye takdim etti. - AFYONKARAHİSAR

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Sandıklı depremzedeler için tek yürek oldu Sandıklı depremzedeler için tek yürek oldu Depremzede çocuklara ulaştırılması için harçlıklarını belediye ekiplerine verdiler Depremzede çocuklara ulaştırılması için harçlıklarını belediye ekiplerine verdiler Kar yağışı öncesi acil durum koduyla toplandılar Kar yağışı öncesi acil durum koduyla toplandılar

Son Dakika Yerel Başkan Çöl hemşerilerini ziyaret etmeye devam ediyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement