Başkan Mergen'den İlçe Emniyet Amiri Culha'ya Ziyaret - Son Dakika

Başkan Mergen'den İlçe Emniyet Amiri Culha'ya Ziyaret

10.04.2012 14:00
Başkan Mergen'den İlçe Emniyet Amiri Culha'ya Ziyaret

Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 167.Yıldönümü kutlamaları kapsamında Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen ve encümen üyeleri İlçe Emniyet Amiri Eyüp Culha'yı ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 167. Yıldönümü kutlamaları kapsamında Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen ve encümen üyeleri İlçe Emniyet Amiri Eyüp Culha'yı ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Mergen gece gündüz demeden her türlü fedakarlığı göstererek hizmet veren Türk Polis Teşkilatı'nın 167. yıldönümünü kutlamanının sevincini yaşadıklarını söyledi. İlçe Emniyet Amiri Eyüp Culha ise bölgenin nüfus yapısı bakımından diğer bölgelerle mukayese edildiğinde polisin olaylara müdahale etme ve neticelendirme noktasında çok etkili ve başarılı olduğunu ifade ederek şöyle konuştu: "Vatandaşla güvenlik birimlerimiz arasında güzel bir iletişim bağı var. Polis mesleği dışarıdan göründüğü gibi kolay bir meslek değil. Özveri isteyen bir meslek. Bu noktada herkesin huzur ve güvenlik açısından emniyet mensuplarımıza yardımlarını bekliyoruz" dedi. - MANİSA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Bursa'da gaz sızıntısından zehirlenen yaşlı kadın hastaneye kaldırıldı Bursa'da gaz sızıntısından zehirlenen yaşlı kadın hastaneye kaldırıldı DOĞAL GAZ SIZINTISINDAN ZEHİRLENEN KADIN, HASTANEDE TEDAVİYE ALINDI DOĞAL GAZ SIZINTISINDAN ZEHİRLENEN KADIN, HASTANEDE TEDAVİYE ALINDI Manisa'da derede traktörüyle mahsur kalan çiftçi kurtarıldı Manisa'da derede traktörüyle mahsur kalan çiftçi kurtarıldı

Son Dakika Yerel Başkan Mergen'den İlçe Emniyet Amiri Culha'ya Ziyaret - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement