Başkan Saygılı gençlerle buluştu - Son Dakika

Başkan Saygılı gençlerle buluştu

23.03.2022 13:07
Başkan Saygılı gençlerle buluştu

Tarihi konak evlerde gençlerle bir araya gelen Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, "Gençlerimiz bizim yarınlarımız, geleceğimiz, en iyi imkanı sağlamak için çalışıyoruz" dedi.

Tarihi konak evlerde gençlerle bir araya gelen Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, "Gençlerimiz bizim yarınlarımız, geleceğimiz, en iyi imkanı sağlamak için çalışıyoruz" dedi.

Kırıkkale Belediyesi Gençlik Merkezi üyesi gençler, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile tarihi konak evlerde bir araya geldi. Saygılı, belediyenin gençlere yönelik yatırımlara ağırlık verdiğini belirterek, gençlik merkezinde ücretsiz internet, KPSS ve LGS'ye hazırlık kursları düzenlediklerini söyledi.

Özellikle ilk ve orta öğretim düzeyinde olmak üzere tüm yaş gruplarını hedefleyen Bilim Merkezi'nin de müjdesini veren Saygılı, "Akılcı, meraka, keşfetmeye dayalı, atölyeler olacak. Bilim Merkezinin son derece özgün olacak. Ziyaretçilerin aktif şekilde gezebilecekleri, dokunabilecekleri, sosyal alanları olan dinamik bir ortamı gençlere sunacağız" dedi.

Burada özellikle LGS'ye hazırlanan gençlerden başarı beklediğini ifade eden Saygılı, "Gençlerimiz bizlerin yarınları, kıymetlileri, onların istekleri bizler için son derece önemli. Sizlerin eğitimine katkıda bulunmak ve kişisel gelişiminizi desteklemek için açtığımız gençlik merkezimizde faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu çalışmalara devam edeceğiz" diye konuştu.

Gençler ile piknik yapma sözü veren Saygılı, "Sizlerin gireceği sınavlar öncesi birlikte yeni mesire alanımızda büyük bir piknik düzenleyelim, sınav öncesi bütün stres ve kaygılarınızı burada bırakıp sınavlara girelim. Sizler yeter ki derslerinize çalışın, sizler geleceğimizsiniz" ifadesini kullandı. - KIRIKKALE

YORUMLAR
500
Çınarcık'ta portatif yüzme havuzu açıldı Çınarcık'ta portatif yüzme havuzu açıldı Gençlik ve Spor İl Müdür Er 'Yüzme Bilmeyen Kalmasın' projesinin çalışmalarını seyretti Gençlik ve Spor İl Müdür Er 'Yüzme Bilmeyen Kalmasın' projesinin çalışmalarını seyretti
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Saygılı gençlerle buluştu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement