Bayburt'ta Fırınlar Denetlendi - Son Dakika

Bayburt'ta Fırınlar Denetlendi

27.01.2012 10:36
Bayburt'ta Fırınlar Denetlendi

Bayburt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Unlu Mamul üretimi yapan işletme ve fırınların denetimi yapıldı.

Bayburt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Unlu Mamul üretimi yapan işletme ve fırınların denetimi yapıldı.

Denetimlerde ekmek gramajı, Posa bezi ve işletme genel temizliği ile kapalı çarşıdaki işyeri denetimleri yapıldı. Belediye Başkanı Hacı Ali Polat yaptığı açıklamada; "Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizin yaptığı unlu gıda üretimi ve satışı yapan iş yerlerine yönelik periyodik kontrollerini aksatmadan sürdürdüklerini belirterek, vatandaşlarımızın sağlıklı koşullarda üretilmiş ve satışa sunulmuş gıdaları tüketebilmeleri amacıyla sık sık denetimler gerçekleştiriyoruz."dedi.

Başkan Polat, denetimler sırasında hijyen, temizlik, işyeri açma ve çalışma ruhsatıyla beraber, çalışan personelin fiziki temizliği, sağlık karnesi, yangın tüpü denetimi ve fiyat tarife listesi gibi kontrollerinde yapıldığını söyleyerek, denetimlerde genel olarak sağlık kurallarına uyulduğunun görüldüğünü belirtti. - BAYBURT

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Soğanlı Dağı'nda karla mücadele devam ediyor Soğanlı Dağı'nda karla mücadele devam ediyor Kırklartepe Barajıyla 57 bin 700 dekar zirai arazi suya kavuşacak Kırklartepe Barajıyla 57 bin 700 dekar zirai arazi suya kavuşacak Bayburt'ta öğrenciler konteyner için topladıkları parayı deprem bölgesine gönderdi Bayburt'ta öğrenciler konteyner için topladıkları parayı deprem bölgesine gönderdi

Son Dakika Yerel Bayburt'ta Fırınlar Denetlendi - Son Dakika


Advertisement