Binlerce vatandaş Manga, Fatma Turgut ve Sefo'nun konseri için uzun kuyruklar oluşturdu - Son Dakika

Binlerce vatandaş Manga, Fatma Turgut ve Sefo'nun konseri için uzun kuyruklar oluşturdu

16.06.2022 23:25

Samsun'da 4 gün sürecek konser maratonu başladı. Manga, Fatma Turgut ve Sefo'yu sahne alacağı gençlik konserlerinin ilk gününde binlerce genç, yüzlerce metrelik kuyrukta saatlerce bekledi.

Yaz aylarının gelmesiyle gençlik konserleri başladı. Samsun'da bir otelde düzenlenen ve 4 gün sürecek Atakum Müzik Festivali'nin ilk gününde Fatma Turgut, Manga ve Sefo'yu dinlemeye gelen binlerce genç, yüzlerce metrelik kuyruk oluşturdu.

Yüzlerce metrelik konser kuyruğu

SAATLERCE SIRA BEKLEDİLER

Gençler, şarkıları dillere dolanan sanatçıları dinleyebilmek için saatlerce sıra bekledi. Festivalin diğer günlerinde ise Hayko Cepkin, Emir Can İğrek, Levent Yüksel, Sagopa Kajmer, Selçuk Balcı, Emre Aydın, Can Bonomo ve Anıl Piyancı gibi birbirinden ünlü tam 24 isim sahneye çıkacak.

Samsun'da Manga, Fatma Turgut ve Sefo'nun konseri için binlerce genç saatlerde kuyrukta bekledi
Sefo
Samsun'da Manga, Fatma Turgut ve Sefo'nun konseri için binlerce genç saatlerde kuyrukta bekledi
Fatma Turgut
Samsun'da Manga, Fatma Turgut ve Sefo'nun konseri için binlerce genç saatlerde kuyrukta bekledi
Manga
YORUMLAR (1)
500
Gümüşhane'de çocuklar önce Kuran-ı Kerim eğitimi alıyor, sonra spora teşvik ediliyor Gümüşhane'de çocuklar önce Kuran-ı Kerim eğitimi alıyor, sonra spora teşvik ediliyor Çorum'da otomobil ile kamyonun çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı Çorum'da otomobil ile kamyonun çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Binlerce vatandaş Manga, Fatma Turgut ve Sefo'nun konseri için uzun kuyruklar oluşturdu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement