Ceyhan Belediyesi'ne Taraftar Desteği - Son Dakika

Ceyhan Belediyesi'ne Taraftar Desteği

16.02.2012 12:29
Ceyhan Belediyesi'ne Taraftar Desteği

Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi'nde yer alan Ceyhan Belediyesi sporcularına moral ziyaretinde bulunan taraftarlar, çiçek vererek başarı dileklerini ilettiler.

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde yer alan Ceyhan Belediyesi sporcularına moral ziyaretinde bulunan taraftarlar, çiçek vererek başarı dileklerini ilettiler.

Cumartesi günü saat 16: 00'da Ankara Optimum TED'i ağırlayacak olan Ceyhan Belediyesporlu oyuncular bu gün idman sonrası sporculara tezahüratta bulunarak son haftalardaki kötü gidişe dur demek isteyen sporculara moral verdiler.

Kendilerine Panzerler Grubu olarak adlandıran bir grup Ceyhanlı taraftarlar, tribünden takımın idmanını izledikten sonra takıma herkesin sahip çıkması gerektiğini belirterek, zor günde takımın yanında olmak için burada bulunduklarını belirterek, sporculara çiçek verdiler. Amaçlarının takıma moral takviyesi yapmak olduğunu ifade eden Panzerler Grubu, "Takımımız Cumartesi günü önemli bir maça çıkacak. Ankara Optimum TED'i konuk edecek. Bizde bu önemli maç öncesinde takımımıza moral vermek için onlara çiçek vererek her zaman yanlarında olduğumuzu gösterdik" dediler.

Tiffany'in affedilmesinden dolayı memnun olduklarını dile getiren taraftarlar, Cumartesi günü tüm Ceyhanlılara salona davet ederek, takıma sahip çıkmalarını istediler.

Ceyhan Belediyespor Kaptanı Aslı Sevinç ise takım olarak taraftarların yanlarında olduğunu bilmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. - ADANA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında soruları yanıtladı: (8) Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında soruları yanıtladı: (8) Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında soruları yanıtladı: (6) Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında soruları yanıtladı: (6) Oryantiring yarışları Kapadokya'da başladı Oryantiring yarışları Kapadokya'da başladı

Son Dakika Yerel Ceyhan Belediyesi'ne Taraftar Desteği - Son Dakika


Advertisement