CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl, Süleymanpaşa Belediyesi'ni Ziyaret Etti - Son Dakika

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl, Süleymanpaşa Belediyesi'ni Ziyaret Etti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl, Süleymanpaşa Belediyesi\'ni Ziyaret Etti
Son Güncelleme: 16.04.2016 21:34

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde belediyeyi ziyaret etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde belediyeyi ziyaret etti.

CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten, CHP Süleymanpaşa Merkez İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu ve parti yöneticileri ile birlikte Süleymanpaşa Belediyesi'ne gelen Bingöl'ü Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Berkay Çakır, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Gülferah Güral, Telat Akköse, Hilmi İşsever ve Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri karşıladı.

Görüşmede Süleymanpaşa Belediyesi'nin projeleri masaya yatırıldı. Süleymanpaşa Belediyesi'nin iç denetim sistemi ve şeffaf belediyecilik üzerine yapılan çalışmalarını paylaşan Çakır, "Süleymanpaşa Belediyemiz, başkanımızın talimatı ile kuruluşunu tamamladığı gibi şeffaflık çalışmalarına başlamıştır. Tüm meclis toplantıları ve ihaleler internet televizyonu ve şehrin işlek noktalarındaki led ekranlardan vatandaşlarımıza ulaşmaktadır. Ayrıca 2 yıldır da tüm müdürlüklerimizin dosyaları muhalefet partilerinin başkanlık yaptığı denetim kurulu tarafından incelemektedir" dedi.

Şeffaf belediyeciliğin yerel yönetimlerde oldukça önemli olduğuna değinen Bingöl, Süleymanpaşa Belediyesini çalışmalarından dolayı takdir ettiğini dile getirdi. Süleymanpaşa Belediyesi'nin projeleri ve Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) işbirliğinde yapılacakların da görüşüldüğü toplantı sonunda Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Berkay Çakır, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl'e Süleymanpaşa Belediyesi'nin projelerini içeren bilgi kitabı ve lokum hediye etti ve ziyaretin son kısmına katılan CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü de bir Tekirdağlı olarak Süleymanpaşa Belediyesi'nin hizmetlerinden oldukça memnun olduğunu ifade etti. - TEKİRDAĞ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl, Süleymanpaşa Belediyesi'ni Ziyaret Etti - Son Dakika


Advertisement