Son dakika Tekin Bingöl haberleri, Tekin Bingöl son dakika, son dakika Tekin Bingöl
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Son Dakika Tekin Bingöl Haberleri

Son dakika Tekin Bingöl haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son tekin bingöl haberleri anında burada.


 • 06.05.2023 06 May 10:20 CHP'li Bingöl, Ankara'da soğan üreticilerinin sorunlarını dinledi CHP'li Bingöl, Ankara'da soğan üreticilerinin sorunlarını dinledi

  CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Ankara Temelli'de soğan üreticilerinin sorunlarını dinledi. Bir soğan üreticisi, 'Bizi bitirme noktasına getiren maliyetler. Eskiden ilacımızı, gübremizi, tohumumuzu, mazotumuzu harmana kadar alırdık. Ondan sonra mahsulümüzü kaldırırdık. Bütün Türkiye soğan ekse bile işçi olmadıktan sonra onu yetiştirecek, toplayacak, piyasaya sürecek işçi olmadıktan sonra bir anlamı olmuyor. Burada son, sayılı kişiler soğan ekiyor' dedi.

 • 02.02.2023 02 Şub 09:46 'siyasi Cinayetler Kıskacında Türkiye' Söyleşisi, Kadıköy'de 'siyasi Cinayetler Kıskacında Türkiye' Söyleşisi, Kadıköy'de

  Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi'nde (CKM) her hafta düzenlenen söyleşi programının bu haftaki konuğu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi ve Ankara Milletvekili Tekin Bingöl olacak.

 • 14.12.2022 14 Ara 20:31 Tekin Bingöl: Adeta Bir Darbe Yapılmıştır Tekin Bingöl: Adeta Bir Darbe Yapılmıştır

  CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkındaki kararı, TBMM Genel Kurulu’nda; “Bugün Türkiye'de yeni bir demokrasi ayıbı yaşanmıştır, âdeta bir darbe yapılmıştır. Yirmi yıllık AKP süreci içerisinde karanlık emellerine hizmet etmek üzere sık sık siyasi darbe yapmayı alışkınlık hâline getirenler, 15 Temmuz’dan sonra bu alışkanlıklarını FETÖ yöntemiyle daha da çoğaltarak bugün de hayata geçirmişlerdir” dedi.

 • 02.12.2022 02 Ara 12:34 Tekin Bingöl'den, Yakacak Yardımlarıyla İlgili Soruya 'Maliye Bakanlığı Biliyor' Yanıtını Veren Bakan Yanık'a: 'Peki Siz Ne Yapıyorsunuz' Tekin Bingöl'den, Yakacak Yardımlarıyla İlgili Soruya "Maliye Bakanlığı Biliyor" Yanıtını Veren Bakan Yanık'a: "Peki Siz Ne Yapıyorsunuz"

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl’ün ihtiyaç sahibi ailelere yapılan yakacak yardımı ile ilgili soru önergesine verdiği yanıtta, Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü ile Hazine ve Maliye Bakanlığı’nı işaret etti. Tekin Bingöl, “Deniyor ki ‘Kömür miktarını Hazine ve Maliye Bakanlığı belirliyor. Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü de kömürün sevkiyatını yapıyor.’ Peki siz ne yapıyorsunuz? Benim sorularım bunlar değil ki. Benim sorularımla uzaktan yakından ilgisi olmayan cevaplar ve bu sorulara bu yanıtlar verildiğinde anlaşılıyor ki kendinden makul atanmış bakanlar, sırtlarını saraya dayadıkları için bir milletvekilinin sorumluluk duygusu içinde sordukları sorulara dahi cevap vermeyecek bir tavır sergiliyorlar” dedi.

 • 28.10.2022 28 Eki 14:31 Tekin Bingöl: 'Artık Satacakları Petkim Gibi, Tüpraş Gibi Devasa Tesislerimizin Hiçbirisi Kalmadı, Gözlerini Hazine Arazilerine Diktiler' Tekin Bingöl: "Artık Satacakları Petkim Gibi, Tüpraş Gibi Devasa Tesislerimizin Hiçbirisi Kalmadı, Gözlerini Hazine Arazilerine Diktiler"

  CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, özelleştirmelerle ilgili “Nureddin Nebati dönemine ait 10 aylık süre içerisinde taşınmazların özelleştirilmelerinden elde edilen gelir miktarı 7 milyar 609 milyon. 35 yılda yapılan özelleştirmelerden elde edilen gelir ile Nebati döneminin 10 aylık süre içerisinde özelleştirme sonucunda elde edilen gelir miktarı hemen hemen aynı. Artık satacakları PETKİM gibi, TÜPRAŞ gibi devasa tesislerimizin hiçbirisi kalmadı, gözlerini Hazine arazilerine diktiler ve buraları satıyorlar. Bu 10 aylık süre içerisinde satışı yapılan Hazine arazilerinin sayısı tam 302” dedi.

 • 06.10.2022 06 Eki 17:28 Tekin Bingöl: 'Akp Sebep, Yoksulluk, Yolsuzluk, Yasaklar ve Nihayetinde Enflasyon Sonuç; Bu Enflasyon da Sizin Sonunuzu Getirecek' Tekin Bingöl: "Akp Sebep, Yoksulluk, Yolsuzluk, Yasaklar ve Nihayetinde Enflasyon Sonuç; Bu Enflasyon da Sizin Sonunuzu Getirecek"

  CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Faiz sebep, enflasyon sonuç" sözlerini anımsattı ve "Ben de bunu şöyle dönüştürmek istiyorum. AKP sebep, yoksulluk sonuç. AKP sebep, yolsuzluk sonuç. AKP sebep, yasaklar sonuç. Ve nihayet AKP sebep, enflasyon sonuç. Bu enflasyon da sizin sonunuzu getirecek" dedi. Enflasyonun yurttaşlar üzerindeki etkilerinin araştırılması için Meclis’te komisyon kurulması önerisi AKP ve MHP'li milletvekillerinin oylarıyla reddedildi.

 • 19.08.2022 19 Ağu 16:04 Tekin Bingöl: 'Kızılay AKP'nin 'Huzurevi' Gibi Kullanılmaktadır' Tekin Bingöl: "Kızılay AKP'nin 'Huzurevi' Gibi Kullanılmaktadır"

  CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Kızılay’ın 12 şirketinde her ay yöneticilere toplam 249 asgari ücret değerinde “huzur hakkı” ve son 3 yılda “yöneticilere sağlanan fayda” adı altında toplam 35 milyon 884 bin 923 TL dağıtıldığını belirterek, “Kızılay AKP’nin ‘huzurevi’ gibi kullanılmaktadır. Geçmişte Türkiye’nin en saygın kurumları arasında yer alan bir kurumu iktidarın arka bahçesine çevirenler, eş-dost-akraba yönetici atamaları ile ‘huzur hakkı’ diyerek Kızılay’ı tüketiyorlar. İhtiyaç sahipleri ve korunmasızların ilk çaresi olan Kızılay hızla denetlenmeli ve kurulan ‘huzur çarkı’ bozulmalıdır” dedi.

 • 07.07.2022 07 Tem 18:06 Tekin Bingöl: 2021 Sonu İtibarıyla 'Beyaz Kod' Çağrısında Bulunan Sağlık Emekçisi Sayısı 101 Bin 984'e Yükseldi Tekin Bingöl: 2021 Sonu İtibarıyla 'Beyaz Kod' Çağrısında Bulunan Sağlık Emekçisi Sayısı 101 Bin 984'e Yükseldi

  CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, sağlıkta şiddetle ilgili resmi verileri derledi. Bingöl’ün çalışmasına göre; 2021 sonu itibarıyla sağlıkta şiddete karşı ‘Beyaz Kod’ çağrısında bulunan sağlık emekçisi sayısı 101 bin 984’e yükseldi. Sağlık Bakanlığı’nın Beyaz Kod çağrısında bulunan sağlık çalışanlarına verdiği hukuki destek ise yüzde 10’da kaldı. Bingöl, “Şiddete karşı sağlıklı mücadele için sağlıklı veri gerekli. Ancak Sağlık Bakanlığı, verileri hem kendi raporlarında hem Türk Tabipleri Birliği’nin başvurularında hem TBMM’de sunduğumuz soru önergelerinde ve reddedilen onlarca araştırma önergemize karşı açıkça gizlemektedir” dedi.

 • 03.06.2022 03 Haz 17:37 CHP'li Tekin Bingöl, Sinop'ta: 'Mutfakta Yangın Var. Ne Mutfağı. Memleket Yanıyor, Memleket' CHP'li Tekin Bingöl, Sinop'ta: "Mutfakta Yangın Var. Ne Mutfağı. Memleket Yanıyor, Memleket"

  CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Sinop’ta; “Hani diyorlar ya ‘mutfakta yangın var.’ Ya ne mutfak? Memleket yanıyor memleket. Öyle bir krizin içerisindeyiz ki 17 milyon yoksul insan var” açıklamasını yaptı.

 • 21.04.2022 21 Nis 19:23 Tekin Bingöl: 'Ankaragücü'nün Maçlarına Ev Sahipliği Yapabilecek Merkezde Stad Yok. Ankaragücü'ne, Ankara Spor Severlerine Büyük Bir Haksızlık' Tekin Bingöl: "Ankaragücü'nün Maçlarına Ev Sahipliği Yapabilecek Merkezde Stad Yok. Ankaragücü'ne, Ankara Spor Severlerine Büyük Bir Haksızlık"

  CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Ankara’da yıkılan 19 Mayıs Stadyumu ve Cebeci İnönü Stadyumuna giderek inceleme yaptı. Bingöl, “Türkiye’nin ve Ankara’nın çok önemli takımlarından olan Ankaragücü, önümüzdeki sezonda tekrar Süper Lig’de olacak ama Ankaragücü’nün maçlarına ev sahipliği yapabilecek merkezde stat yok. Kilometrelerce uzaktaki küçücük statlarda maçlarını yapmak zorunda kalan Ankaragücü’ne, Ankara spor severlerine büyük bir haksızlık” dedi.

 • 22.06.2020 22 Haz 17:20 Çocuklardan satın aldığı yavru keklikleri görevlilere teslim etti Çocuklardan satın aldığı yavru keklikleri görevlilere teslim etti

  Çocuklardan satın aldığı yavru keklikleri görevlilere teslim ettiBİNGÖL'ün Karlıova ilçesinde tarlada çalışan Tekin Bingöl, çocuklardan 50 TL'ye satın aldığı 3 keklik yavrusunu görevlilere teslim etti.

 • 22.06.2020 22 Haz 16:42 Keklik yavrularını Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğüne teslim etti Keklik yavrularını Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğüne teslim etti

  Bingöl'ün Karlıova ilçesinde bir kişi, çocukların bulduğu keklik yavrularını satın alarak Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğüne teslim edilmesini sağladı.

 • 19.03.2020 19 Mar 17:28 TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulu

  CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, "Yapacağınız iş yeterli sayıda solunum destek cihazı almak, yeterli sayıda yoğun bakım üniteleri açmak, yeterli sayıda tedbir olsun diye normal yatak servilerini yoğun bakıma dönüştürmek, böyle tedbirler almak lazım." dedi.

 • 05.11.2018 05 Kas 16:45 CHP'li Tekin Bingöl'ün Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı CHP'li Tekin Bingöl'ün Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı

  - CHP'li Tekin Bingöl'ün annesi son yolculuğuna uğurlandıANKARA - CHP Ankara Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Tekin Bingöl'ün annesi Muteber Bingöl kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

 • 05.11.2018 05 Kas 13:57 CHP'li Tekin Bingöl'ün Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı CHP'li Tekin Bingöl'ün Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı

  CHP Ankara Milletvekili ve Parti Meclisi (PM) üyesi Tekin Bingöl’ün annesi Muteber Bingöl kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

 • 05.11.2018 05 Kas 13:51 Kılıçdaroğlu, Tekin Bingöl'ün Annesinin Cenaze Törenine Katıldı - Ankara Kılıçdaroğlu, Tekin Bingöl'ün Annesinin Cenaze Törenine Katıldı - Ankara

  -Tekin Bingöl'ün taziyeleri kabulü -CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gelişi -Cenaze namazının kılınması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP PM Üyesi ve Ankara Milletvekili Tekin Bingöl'ün annesi Muteber Bingöl'ün Kocatepe Camisi'nde öğle namazını müteakip yapılacak cenaze...

 • 31.07.2018 31 Tem 14:37 Ankara Garı Önündeki Terör Saldırısı Davası Ankara Garı Önündeki Terör Saldırısı Davası

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Ankara Garı önündeki terör saldırısına ilişkin davasının takipçisi olacaklarını belirterek, "Çünkü bu davada gerçek failler gün ışığına çıkarılmadı.

 • 20.06.2018 20 Haz 16:12 CHP'lilerden, Muharrem İnce'nin Ankara Mitingine Çağrı CHP'lilerden, Muharrem İnce'nin Ankara Mitingine Çağrı

  CHP Genel Başkan Yardımcıları Haluk Koç ve Tekin Bingöl, partilerinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 22 Haziran'da Ankara Tandoğan Meydanı'nda miting yapacağını belirterek tüm vatandaşları mitinge davet etti.

 • 20.06.2018 20 Haz 15:55 CHP'lilerden, Muharrem İnce'nin Ankara Mitingine Çağrı CHP'lilerden, Muharrem İnce'nin Ankara Mitingine Çağrı

  CHP'lilerden, Muharrem İnce'nin Ankara mitingine çağrıGökhan CEYLAN- Muhammet BAYRAMANKARA, (DHA)- CHP Genel Başkan Yardımcıları Haluk Koç ve Tekin Bingöl, partilerinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 22 Haziran'da Ankara Tandoğan Meydanı'nda miting yapacağını belirterek tüm...

 • 20.06.2018 20 Haz 14:53 CHP'lilerden, Muharrem İnce'nin Ankara Mitingine Çağrı CHP'lilerden, Muharrem İnce'nin Ankara Mitingine Çağrı

  CHP Genel Başkan Yardımcıları Haluk Koç ve Tekin Bingöl, partilerinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 22 Haziran'da Ankara Tandoğan Meydanı'nda miting yapacağını belirterek tüm vatandaşları mitinge davet etti.

 • 20.06.2018 20 Haz 13:41 CHP'den Muharrem İnce'nin Ankara Mitingine Çağrı CHP'den Muharrem İnce'nin Ankara Mitingine Çağrı

  CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcıları Haluk Koç ve Tekin Bingöl, partilerinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 22 Haziran'da Ankara Tandoğon Meydanı'nda miting yapacağını belirterek tüm vatandaşları mitinge davet ettiler.

 • 23.05.2018 23 May 09:26 CHP Ankara Milletvekili Adayı Tekin Bingöl Oldu! CHP'li Tekin Bingöl Kimdir? CHP Ankara Milletvekili Adayı Tekin Bingöl Oldu! CHP'li Tekin Bingöl Kimdir?

  Cumhuriyet Halk Partisi'nin 27.dönem Ankara milletvekili adaylarından biri Tekin Bingöl oldu. Tekin Bingöl kimdir? İşte CHP 27. Dönem Ankara milletvekili adayı Tekin Bingöl'ün siyasi hayatı...

 • 08.05.2018 08 May 13:58 CHP'de Adayları Belirlemek İçin Araştırma Grupları Oluşturuldu CHP'de Adayları Belirlemek İçin Araştırma Grupları Oluşturuldu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, araştırma gruplarının milletvekili aday adaylarının dosyaları üzerinde çalışma yapacağını belirterek, "Bu çalışmalar sonrasında milletvekili aday listelerimiz oluşacak" dedi.

 • 08.05.2018 08 May 12:08 Ülke Gerçeğini Görmek İsteyenler Cezaevlerine Baksınlar' Ülke Gerçeğini Görmek İsteyenler Cezaevlerine Baksınlar"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, "Bu ülkenin gerçeklerini görmek isteyenler ülkenin cezaevlerine baksınlar.

 • 28.04.2018 28 Nis 12:37 CHP Ortaca Yeni Hizmet Binası Açıldı CHP Ortaca Yeni Hizmet Binası Açıldı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ortaca İlçe Başkanlığı yeni hizmet binası açılışı, Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl’ün katılımıyla yapıldı.

 • 19.04.2018 19 Nis 13:47 Dha Ankara- CHP'li Bingöl: CHP'nin Çıkaracağı Aday Mutlaka Kazanacak Dha Ankara- CHP'li Bingöl: CHP'nin Çıkaracağı Aday Mutlaka Kazanacak

  CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, "Seçimlere hazırlanma gibi bir sıkıntımız yok. CHP'nin çıkaracağı aday mutlaka kazanacak ve o Cumhurbaşkanı tarafsız bir Cumhurbaşkanı olacaktır" dedi.

 • 19.04.2018 19 Nis 13:35 CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, "24 Haziran seçimleri Türkiye'yi yeniden huzura kavuşturacak bir seçim olacak, bu iktidarın sonu olacaktır ve 24 Haziran Türkiye'de Cumhuriyet Halk Partisinin sadece 24 Haziran'daki seçimlerde değil sonra yapılacak yerel seçimlerden de başarılı...

 • 19.04.2018 19 Nis 13:25 CHP'li Bingöl: CHP'nin Çıkaracağı Aday Mutlaka Kazanacak CHP'li Bingöl: CHP'nin Çıkaracağı Aday Mutlaka Kazanacak

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, "Seçimlere hazırlanma gibi bir sıkıntımız yok. CHP'nin çıkaracağı aday mutlaka kazanacak ve o Cumhurbaşkanı tarafsız bir Cumhurbaşkanı olacaktır" dedi.

 • 19.04.2018 19 Nis 12:41 CHP'li Bingöl: 'Chp'nin Çıkaracağı Aday Mutlaka Kazanacak' CHP'li Bingöl: "Chp'nin Çıkaracağı Aday Mutlaka Kazanacak"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye’yi yeniden huzura kavuşturacak bir seçim olacağını belirterek, "CHP’nin çıkaracağı aday mutlaka kazanacak" dedi.

 • 18.04.2018 18 Nis 17:38 Ohal 3 Ay Daha Uzatılıyor Ohal 3 Ay Daha Uzatılıyor

  CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, "Erken seçim mutlaka Türkiye açısından önemli bir dönüm noktasına evrilecektir.

 • 16.04.2018 16 Nis 18:17 Ankara'da CHP'lilerden Ohal'e Karşı Oturma Eylemi Ankara'da CHP'lilerden Ohal'e Karşı Oturma Eylemi

  ANKARA'da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından 'OHAL değil demokrasi' sloganı altında, oturma eylemi düzenledi.

 • 16.04.2018 16 Nis 17:18 CHP'nin Oturma Eylemi - Ankara CHP'nin Oturma Eylemi - Ankara

  CHP tarafından Türkiye genelinde eş zamanlı gerçekleştirilen Olağanüstü hal (OHAL) protestoları kapsamında Güvenpark'ta bildiri okunarak, oturma eylemi yapıldı.

 • 16.04.2018 16 Nis 16:41 Ankara'da CHP'lilerden Ohal'e Karşı Oturma Eylemi Ankara'da CHP'lilerden Ohal'e Karşı Oturma Eylemi

  ANKARA'da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından 'OHAL değil demokrasi' sloganı altında, oturma eylemi düzenledi.

 • 16.04.2018 16 Nis 16:27 Ankara'da CHP'den Ohal'e Karşı Oturma Eylemi Ankara'da CHP'den Ohal'e Karşı Oturma Eylemi

  Ankara'da CHP'den OHAL'e karşı oturma eylemiAnkara'da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından 'OHAL değil demokrasi' sloganı altında, oturma eylemi düzenledi.

 • 16.04.2018 16 Nis 14:10 CHP'nin Oturma Eylemi CHP'nin Oturma Eylemi

  CHP tarafından Türkiye genelinde eş zamanlı gerçekleştirilen Olağanüstü hal (OHAL) protestoları kapsamında Güvenpark'ta bildiri okunarak, oturma eylemi yapıldı.

 • 16.04.2018 16 Nis 13:51 Ankara'da CHP'lilerden Ohal'e Karşı Oturma Eylemi Ankara'da CHP'lilerden Ohal'e Karşı Oturma Eylemi

  ANKARA'da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından 'OHAL değil demokrasi' sloganı altında, oturma eylemi düzenledi.

 • 12.04.2018 12 Nis 11:06 CHP'den 'İnsan Hakları Bülteni' CHP'den "İnsan Hakları Bülteni"

  CHP, çalışma hayatından kadına ve çocuğa yönelik şiddete, adaletten özgürlüklere, hayatın birçok alanındaki hak ihlallerine dikkati çekmek amacıyla "İnsan Hakları Bülteni" hazırladı.

 • 30.03.2018 30 Mar 11:28 CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, TBMM Sanat ve Yayın Kurulu tarafından başlatılan "Meclis Sohbetleri" etkinliğinde, kadın tiyatro sanatçılarının sahneye çıkmalarının engellendiği iddialarına ilişkin, "Kadın tiyatro sanatçılarının tiyatro sahnesine çıkmasının engellenmesi rezilliktir.

 • 22.03.2018 22 Mar 17:01 CHP'den 'Dolandırıcılık' Raporu CHP'den "Dolandırıcılık" Raporu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Çiftlik Bank ile gündeme gelen dolandırıcılık olaylarıyla ilgili bir rapor hazırladı.

 • 15.03.2018 15 Mar 14:52 Hatay'da 'Dur' İhtarına Uymayan Sürücü Açılan Ateş Sonucu Öldü Hatay'da 'Dur' İhtarına Uymayan Sürücü Açılan Ateş Sonucu Öldü

  Hatay'da 'dur' ihtarına uymayan sürücü açılan ateş sonucu öldüGüvenlik kamera görüntüsüHATAY'ın Samandağ ilçesinde 24 yaşındaki Güven Oğurol, kontrol noktasında polisin 'dur' ihtarına uymadığı için açılan ateş sonucu hayatını kaybetti.

 • 15.03.2018 15 Mar 14:45 CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, "AKP'nin güvenlik ve yönetim anlayışı ülkedeki tüm güven ortamını ortadan kaldırmıştır.

 • 15.03.2018 15 Mar 14:25 Valilikten, Güven Oğurol'un Ölümüne İlişkin Açıklama Valilikten, Güven Oğurol'un Ölümüne İlişkin Açıklama

  HATAY'ın Samandağ ilçesinde Güven Oğurol'un 'dur' ihtarına uymayıp otomobiliyle kaçmaya çalışırken polisin açtığı ateşle yaşamını yitirmesiyle ilgili Valilik açıklama yaptı.

 • 14.03.2018 14 Mar 16:30 CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, "Enis Berberoğlu'nun tutukluğu aynı zamanda bir gazetecinin, halkın vicdanının ve halkın oy verme özgürlüğünün de tutsaklığı anlamına gelmektedir.

 • 13.03.2018 13 Mar 12:48 14 Mart Tıp Bayramı 14 Mart Tıp Bayramı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, "Sağlıkta Dönüşüm Programı, hastaları müşteri haline getirdiği ve sağlık sistemini ticarileştirdiği için sağlık çalışanlarına yönelik şiddeti arttırmıştır.

 • 07.03.2018 07 Mar 10:49 8 Mart Dünya Kadınlar Günü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, "Kadınları eve hapseden ve çalışan, üreten kadın emekçilerimizi desteklemeyen AKP, kadınlara sadece 'anne' rolünü vermekte, toplumun diğer tüm alanlarında ise erkek egemenliğini arttırıcı politikalar izlemektedir.

 • 27.02.2018 27 Şub 11:38 CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, AK Parti ve MHP'nin seçim ittifakıyla ilgili TBMM'ye sunduğu ortak kanun teklifine ilişkin, "AKP ve MHP sandığa el koyup milletin iradesinin gerçek anlamda sandığa yansımasını engelleyerek sonuç almaya çalışmaktalar.

 • 26.02.2018 26 Şub 16:00 Ankara'da Şeker Fabrikalarının Özelleştirilmesine Tepki Ankara'da Şeker Fabrikalarının Özelleştirilmesine Tepki

  CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve bazı milletvekilleri ile çok sayıda işçi, Ankara Şeker Fabrikası'nın önünde toplanarak şeker fabrikalarının özelleştirilmesi kararına tepki gösterdi.

 • 26.02.2018 26 Şub 15:54 Ankara'da Şeker Fabrikalarının Özelleştirilmesine Tepki Ankara'da Şeker Fabrikalarının Özelleştirilmesine Tepki

  CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve bazı milletvekilleri ile çok sayıda işçi, Ankara Şeker Fabrikası'nın önünde toplanarak şeker fabrikalarının özelleştirilmesi kararına tepki gösterdi.

 • 26.02.2018 26 Şub 15:29 Ankara'da Şeker Fabrikalarının Özelleştirilmesine Tepki Ankara'da Şeker Fabrikalarının Özelleştirilmesine Tepki

  Ankara'da şeker fabrikalarının özelleştirilmesine tepkiCUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve bazı milletvekilleri ile çok sayıda işçi, Ankara Şeker Fabrikası'nın önünde toplanarak şeker fabrikalarının özelleştirilmesi kararına tepki gösterdi.

 • 26.02.2018 26 Şub 15:18 Dha Ankara- Ankara'da Şeker Fabrikalarının Özelleştirilmesine Tepki Dha Ankara- Ankara'da Şeker Fabrikalarının Özelleştirilmesine Tepki

  CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve bazı milletvekilleri ile çok sayıda işçi, Ankara Şeker Fabrikası'nın önünde toplanarak şeker fabrikalarının özelleştirilmesi kararına tepki gösterdi.

Advertisement