CHP Malatya İl Kongresi'ne Doğru - Son Dakika

CHP Malatya İl Kongresi'ne Doğru

09.04.2012 18:40
CHP Malatya İl Kongresi'ne Doğru

CHP Malatya İl Kongresi'nde, belediye başkanlarının, mevcut İl Başkanı Enver Kiraz'ın hazırlayacağı yönetim listesini destekleyeceği bildirildi.

CHP Malatya İl Kongresi'nde, belediye başkanlarının, mevcut İl Başkanı Enver Kiraz'ın hazırlayacağı yönetim listesini destekleyeceği bildirildi.

İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, belediye başkanlarının bugün il binasında yaptığı toplantıda, İl Başkanı Enver Kiraz'ın başkanlığında oluşacak yönetim kurulunu destekleme konusunda ortak karar aldıkları belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"17 Nisan 2012 tarihinde yapılacak CHP Malatya 34. Olağan İl Kongresi'nde, Enver Kiraz başkanlığında oluşacak yeni yönetim kurulunun birleştirici, bütünleştirici ve Cumhuriyet Halk Partisi'ni ileriye taşıyacak bir yönetim kurulu olacağını belirten CHP ilçe ve belde belediye başkanları, amaçlarının tek adayla il kongresine gitmek olduğunu ifade ettiler."

- MALATYA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, CHP'nin 'Ehliyet Affı' ile İlgili Önergesi, AKP ve MHP Tarafından Reddedildi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, CHP'nin 'Ehliyet Affı' ile İlgili Önergesi, AKP ve MHP Tarafından Reddedildi Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren torba kanun teklifi, TBMM Çevre Komisyonunda benimsendi Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren torba kanun teklifi, TBMM Çevre Komisyonunda benimsendi Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren torba kanun teklifi, TBMM Çevre Komisyonunda benimsendi Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren torba kanun teklifi, TBMM Çevre Komisyonunda benimsendi

Son Dakika Yerel CHP Malatya İl Kongresi'ne Doğru - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement