Cizre'de Futbol Turnuvası Sona Erdi - Son Dakika

Cizre'de Futbol Turnuvası Sona Erdi

24.11.2016 12:30
Cizre'de Futbol Turnuvası Sona Erdi

Şırnak’ın Cizre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Rehberlik Araştırma Merkezi’nin (RAM) 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlediği öğretmenler arası futbol turnuvasının final maçında Vatan ilk-Ortaokulu, Metin Bostancıoğlu İlk-Ortaokulu’nu 3-1 yenerek birinci oldu.

Şırnak'ın Cizre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Rehberlik Araştırma Merkezi'nin (RAM) 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlediği öğretmenler arası futbol turnuvasının final maçında Vatan ilk-Ortaokulu, Metin Bostancıoğlu İlk-Ortaokulu'nu 3-1 yenerek birinci oldu.

Şırnak'ın Cizre ilçesinde düzenlenen halı saha futbol turnuvası sona erdi. 35 takımın katıldığı turnuvanın final maçını Milli Eğitim Müdürü Şahan İke, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci izledi. Karşılaşma öncesinde öğrencilerinin yoğun tezahüratları eşliğinde saha çıkan Vatan ilk-Ortaokulu öğretmenleri maça hızlı bir şekilde başladı. Her iki takımın da üst düzey bir futbol oyunu sergilediği maçı Vatan ilk-Ortaokulu 3-1 kazanarak birinci oldu. Karşılaşma sonunda düzenlenen ödül töreninde Milli Eğitim Müdürü Şahan İke ve şube müdürleri her iki takımın futbolcularını tek tek tebrik etti.

Turnuvada birinci olan Vatan ilk-Ortaokulu'na şampiyonluk kupasını Milli Eğitim Müdürü Şahan İke verdi. Turnuva ikincisi olan Metin Bostancıoğlu İlk-Ortaokulu'na ikincilik kupasını Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Gümüş verdi. Ayrıca turnuvayı birincilikle bitiren Vatan İlk ve Ortaokulu'na laptop bilgisayar hediye edildi. - ŞIRNAK

Cizre'de Futbol Turnuvası Sona Erdi
Cizre'de Futbol Turnuvası Sona Erdi
Cizre'de Futbol Turnuvası Sona Erdi

YORUMLAR
500
Cudi Cup Uluslararası Tenis Turnuvası tamamlandı Cudi Cup Uluslararası Tenis Turnuvası tamamlandı Akli dengesi yerinde olmayan şahıs park halindeki ambulansın camını kırdı Akli dengesi yerinde olmayan şahıs park halindeki ambulansın camını kırdı Vali Pehlivan, Mersin'deki ilk ziyaretini şehit ailesine yaptı Vali Pehlivan, Mersin'deki ilk ziyaretini şehit ailesine yaptı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Cizre'de Futbol Turnuvası Sona Erdi - Son Dakika


Advertisement