Bağlar Belediyesi Başkanı Beyoğlu vatandaşları ziyaret etti - Son Dakika

Bağlar Belediyesi Başkanı Beyoğlu vatandaşları ziyaret etti

16.06.2022 11:05
Bağlar Belediyesi Başkanı Beyoğlu vatandaşları ziyaret etti

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, belediyenin tüm kaynak ve imkanlarını ilçenin hizmeti için seferber ettiklerini, bu ziyaretlerle de halkın gönlüne dokunmaya çalıştıklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını ziyaret ettiği vatandaşlara ulaştırdıklarını aktaran Beyoğlu, "Vatandaşlarımızın yaşam şartlarına yerinde müşahede ediyoruz, onların dualarıyla enerjimizi yeniliyoruz, en küçük tatlı sözle büyük mutluluk duyuyoruz. Sorun dinlerken kimi zaman sarf ettikleri sitemleri de değerli buluyoruz. Biz bu yüzden belediyecilik gönül işidir diyoruz." dedi.

YORUMLAR
500
Damattan geline 'tuzlu kahve' sürprizi: Senin de içmeni istiyorum Damattan geline 'tuzlu kahve' sürprizi: Senin de içmeni istiyorum Dayısı belediye başkanına saldırdı! Olayın detaylarını CHP'li vekil açıkladı Dayısı belediye başkanına saldırdı! Olayın detaylarını CHP'li vekil açıkladı Tekrar edilecek KPSS için yeni karar! Sınav merkezi tercihleri güncellenebilecek Tekrar edilecek KPSS için yeni karar! Sınav merkezi tercihleri güncellenebilecek
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bağlar Belediyesi Başkanı Beyoğlu vatandaşları ziyaret etti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş