Darende'de Öğrencilere Uyarıcı Broşür Dağıtıldı - Son Dakika

Darende'de Öğrencilere Uyarıcı Broşür Dağıtıldı

14.02.2012 17:40
Darende'de Öğrencilere Uyarıcı Broşür Dağıtıldı

Darende İlçe Emniyet Müdürlüğü, ilköğretim okulu öğrencilerine uyarıcı broşür dağıttı.

Darende İlçe Emniyet Müdürlüğü, ilköğretim okulu öğrencilerine uyarıcı broşür dağıttı.

Öğrencilerin, karşılaştıkları olaylarla ilgili polise en hızlı bir şekilde ulaşabileceği iletişim bilgilerinin yer aldığı bin adet broşürde, madde bağımlılığı ve kötü alışkanlıklardan uzak durulması konularında bilgiler yer alıyor.

İlçe Emniyet Müdürü Salih Köken, gazetecilere yaptığı açıklamada, Toplum Destekli Polislik Bürosu ekipleri tarafından ilköğretim okulu öğrencilerine bin adet broşür dağıtıldığını söyledi.

Köken, "Toplum destekli güvenlik hizmetlerini önemsiyoruz. Halkın desteği ile yerine getirilen güvenlik hizmetlerinde başarıya ulaşılır. Toplumun katmanlarından biri olan gençlere de ulaşmak ve onların yanında olmak için bin adet broşürü personelimiz tarafından okullara dağıttık. Üzerindeki bilgiler sayesinde öğrencilerimizin yanımızda olmalarını sağlamayı, kötü alışkanlıklara ve suça sürüklenmemelerini önlemeyi hedefledik" dedi.

Öğrencilerin güvenliği için her okula bir polis görevlendirdiklerini ifade eden Köken, okullardaki tüm asayiş konularından bu polis memurlarının sorumlu olduğunu kaydetti.

- MALATYA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Darende'de sağanak heyelanlara neden oldu Darende'de sağanak heyelanlara neden oldu

Son Dakika Yerel Darende'de Öğrencilere Uyarıcı Broşür Dağıtıldı - Son Dakika


Advertisement