Dekandan, Öğretim Elemanlarına Dizüstü Bilgisayar - Son Dakika

Dekandan, Öğretim Elemanlarına Dizüstü Bilgisayar

03.01.2012 11:07
Dekandan, Öğretim Elemanlarına Dizüstü Bilgisayar

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesinde görev yapan 80 öğretim elemanına dizüstü bilgisayar hediye edildi.

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesinde görev yapan 80 öğretim elemanına dizüstü bilgisayar hediye edildi.

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hilmi İbar, fakültenin konferans salonunda düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, kendi öz kaynaklarından sağlamak üzere her öğretim elemanına derslerinde kullanmak üzere 80 adet dizüstü bilgisayarı zimmetli olarak hediye ettiklerini belirtti.

Öğretim elemanlarına verdikleri bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden İbar, "Her verdiğimiz sözü yaptık. Eğitim ve öğretimin kalitesini arttırabilmek ve akademik personelin daha da iyi olması için çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Konuşmanın ardından, akademik unvanlarına göre dizüstü bilgisayarlar sahiplerine teslim edildi.

- EDİRNE

YORUMLAR
500
Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde mezuniyet töreni düzenlendi Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde mezuniyet töreni düzenlendi Tunca Nehrindeki debi düşüklüğü su bitkilerinin artışına neden oldu Tunca Nehrindeki debi düşüklüğü su bitkilerinin artışına neden oldu
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Dekandan, Öğretim Elemanlarına Dizüstü Bilgisayar - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement